Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: ZRZESZAMY SIĘ

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: ZRZESZAMY SIĘ

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/02/01 18:12 #21393

Kasia

Kasia Avatar

Pes napisał:
A czy moja składka została zaksięgowana ?:) Bo prosiłem o potwierdzenie ale w ferworze innych zajęć można było zapomnieć :)

Oczywiście, Twoja składka została zaksięgowana w grudniu 2014 roku.
2015/01/31 22:49 #21373

Pes

Pes Avatar

A czy moja składka została zaksięgowana ?:) Bo prosiłem o potwierdzenie ale w ferworze innych zajęć można było zapomnieć :)
2015/01/30 18:39 #21369

Davis

Davis Avatar

Ewellka napisał:
No a propo zrzeszania się to chyba już najwyższy czas abym i ja tak skromnie wprosiła się do Waszego grona :) No chyba, ze mnie nie chceta :P

Będzie nam bardzo miło. Serdecznie zapraszamy :)
2015/01/30 18:19 #21368

Ewellka

Ewellka Avatar

No a propo zrzeszania się to chyba już najwyższy czas abym i ja tak skromnie wprosiła się do Waszego grona :) No chyba, ze mnie nie chceta :P
2015/01/29 20:53 #21365

piowini

piowini Avatar

"Otóż składki nie ulegają zmianie i nie ukrywamy, że bardzo liczymy ich wpłacanie, gdyż jest to dla nas bardzo ważne wsparcie ze strony naszych członków."
No to apeluję! Wpłacamy! :)
Ja już to robię!
2015/01/29 20:34 #21364

Matołek

Matołek Avatar

piowini napisał:
Co ze składkami za bieżący rok? Można płacić? Kiedy, gdzie i u kogo szukać znaczków potwierdzających opłacenie składek do wklejenia?
Wszystko już dawno wiadomo, a ze mnie tylko taka gapa, czy też nie trzeba nikomu o tym przypominać bo to "oczywista oczywistość" i wszyscy już zapłacili?


:) Witam i śpieszę z odpowiedzią. Otóż składki nie ulegają zmianie i nie ukrywamy, że bardzo liczymy ich wpłacanie, gdyż jest to dla nas bardzo ważne wsparcie ze strony naszych członków.

:) Na ostatnim Walnym Zebraniu ustaliliśmy, że składki wpłacamy półrocznie lub rocznie, co bardzo upraszcza nam i tak skomplikowane rozliczenia finansowe.

:) O tym, na co wydaliśmy ubiegłoroczne składki (nie wydaliśmy wszystkiego), skrupulatnie opowiemy na najbliższym Walnym Zebraniu, które odbędzie się, jak uda nam się zamknąć wszelkie formalności finansowe i merytoryczne.

:) W razie czego, wszystkie informacje na temat składek i danych Stowarzyszenia znajdują się w zakładce STOWARZYSZENIE (zakładka rozwija się na podkategorie) w menu po lewej :)

:) W kwestii znaczków przedłużających ważność legitymacji, to kwestia do dogadania. Technicznie, to znaczki są u mnie i mogę dostarczyć je osobiście lub też jak ktoś ma ochotę podjechać do mnie, to z chęcią wydam w umówionym czasie. Proponuję kontakt na prywatną wiadomość lub telefonicznie.

Pozdrowerki :)
2015/01/29 13:19 #21361

MARCINHD

MARCINHD Avatar

po części odpowiem na Twoje pytanie:
Davis napisał w wątku grzybkowym:
Składki za 2015 rok nie ulegają zmianie i wynoszą 60zł rocznie, płatne w systemie półrocznym lub rocznym. B)

pozdrowerki
2015/01/29 10:49 #21360

piowini

piowini Avatar

Co ze składkami za bieżący rok? Można płacić? Kiedy, gdzie i u kogo szukać znaczków potwierdzających opłacenie składek do wklejenia?
Wszystko już dawno wiadomo, a ze mnie tylko taka gapa, czy też nie trzeba nikomu o tym przypominać bo to "oczywista oczywistość" i wszyscy już zapłacili?
2014/04/06 20:21 #13971

Ewellka

Ewellka Avatar

Dobrze, wezmę deklaracje i dowód osobisty :) :lol:
2014/04/06 20:17 #13970

Matołek

Matołek Avatar

A, to Ty Ewellko :woohoo: No to jak masz gotową, to możesz zabrać na jutrzejszy wypad popołudniowy. Będzie szybciej i sprawniej, no i będzie okazja pogadać co i jak :) Weź proszę jakiś dokument, żebym mógł potwierdzić poprawność danych :)
2014/04/06 19:57 #13966

Ewellka

Ewellka Avatar

Nie ma sprawy. Napisz proszę tylko w którym sklepie mogę zostawić deklarację. Czy będą potrzebne jeszcze inne dokumenty czy wystarczy tylko ta deklaracja?
2014/04/06 19:48 #13965

Matołek

Matołek Avatar

Szenwalda to bardziej adres do poczty, więc można deklarację zostawić w skrzynce. Myślę też, że można to znacznie ułatwić, jeśli oczywiście składający deklarację wyrazi na to zgodę. Otóż można zostawić deklarację w jednym ze sklepów rowerowych u naszego kolegi, członka władz Stowarzysznia, tylko musiałbym zapytać, czy to akceptuje.
2014/04/06 19:31 #13964

Deklaracja

 Avatar

Dziękuję za odpowiedź.

Deklaracja do przystąpienia już wypełniona.
Pewnie trzeba dostarczyć osobiście na tą ulicę ul. Szenwalda :P
2014/04/06 18:50 #13956

Matołek

Matołek Avatar

Rzeczywiście :) Postaram się niebawem dopisać zakładkę o składkach. Tymczasem roczna składka wynosi 60 zł, przy czym płaci się od miesiąca w którym jest się członkiem, licząc po 5 zł miesięcznie.
2014/04/06 17:01 #13946

Wysokość składki

 Avatar

Jaka jest wysokość składki dla członków Stowarzyszenia? Nigdzie nie mogłam tego wyczytać.
Czas generowania strony: 0.135 s.