Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: IV Rajd Rowerowy pt. "Rowerowi Odkrywcy Skarbów Grudziądza"

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: IV Rajd Rowerowy pt. "Rowerowi Odkrywcy Skarbów Grudziądza"

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/09/03 22:03 #29386

Davis

Davis Avatar

Troszkę spóźniona fotorelacja z rajdu KLIK B)

Wielkie dzięki,że byliście :ok: :)
Załączniki:
2016/08/27 09:06 #29338

Matołek

Matołek Avatar

maly napisał:
A takie coś znalazłem przypadkowo


OSTATNIA cz to PRAWDA?????

Zacznijmy od tego, że to nie była Masa, a rajd - więc to pierwsza nieprawda :woohoo:

A w tym roku odbędą się jeszcze dwie tradycyjne Masy Krytyczne - wrześniowa i październikowa, na które oczywiście serdecznie zapraszamy :woohoo:

Jakby co, to na chwilę obecną wszystko zgodnie z naszym Kalendarium: www.rowerowygrudziadz.pl/index.php/kalendarz-imprez :)
2016/08/27 08:19 #29337

Ewellka

Ewellka Avatar

2016/08/27 08:12 #29336

maly

maly Avatar

A takie coś znalazłem przypadkowo


OSTATNIA cz to PRAWDA?????
Załączniki:
2016/08/26 11:05 #29329

Matołek

Matołek Avatar

Przypominamy o dzisiejszym rajdzie. Nie ukrywamy, że liczymy na Waszą obecność - to dla Was organizujemy te rajdy :woohoo:

Gdyby ktoś nie mógł dotrzeć na start, może dołączyć na trasie, albo na ognisko :)

Do zobaczenia :woohoo:
2016/08/23 10:22 #29320

Kasia

Kasia Avatar

Odkrywca napisał:
Nie mogę z wami jechać od początku, ale dołączę w trakcie rajdu. Jaka będzie trasa?


Trasa rajdu: KLIK

Zapraszamy :)
2016/08/23 08:42 #29319

Odkrywca

 Avatar

Nie mogę z wami jechać od początku, ale dołączę w trakcie rajdu. Jaka będzie trasa?
2016/08/21 18:48 #29313

Matołek

Matołek Avatar

...

IV Rajd Rowerowy pt. "Rowerowi Odkrywcy Skarbów Grudziądza"

 

Szanowni Rowerzyści!

            Już w najbliższy piątek, po raz ostatni w tym roku wysyłamy naszą Masę Krytyczną na wakacyjny urlop, by kolejny raz wspólnie z Wami odkrywać na rowerach Grudziądz i spotkać się przy integracyjnym ognisku  

Jak zwykle nie zabraknie ciekawych miejscówek, naszej muzycznej Balbiny, wspólnego ogniskowania z drobnym poczęstunkiem oraz konkursu, nagród i upominków 

Serdecznie zapraszamy!Smile

 Udział w imprezie dla uczestników jest oczywiście bezpłatny

 Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Miasto Grudziądz

 Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz 

 

Orientacyjny plan imprezy:

  Zbiórka i Start: 26.08.2016 r. 17.00 spod Ratusza

  Przejazd przez miasto i jego okolice wraz z postojami w kilku punktach, w których skrótowo opowiemy o niektórych wartościowych obiektach (skarbach): 17.10-19.10 
 
 
Ognisko integracyjne, pieczenie kiełbasek oraz konkurs wiedzy Na Plaży Miejskiej w Grudziądzu 19.30 - 21.00 

  Uwaga! Powrót z ogniska we własnym zakresie. Prosimy o zabranie sprawnego oświetlenia :)

 

z rowerowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.190 s.