Oto plan w zarysie:

Start o 10.30 z ławeczek nad Wisłą (od południowej strony mostu),

Planowane dystans i tempo - ile wyjdzie, tyle będzie,

W planach postoje w ładnych miejscach i kontemplowanie przyrody,

Drogi raczej leśne lub polne oraz górki i pagórki

Na chwilę obecną startują: Kasia, Davis i Matołek

Obowiązuje dobry nastrój i zakaz marudzenia
Chętnych zapraszamy