Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/10/01 00:19 #5892

  • suntour
  • suntour Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 242
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 5
Szybszy napisał:
Warto by było dodać że następnej akcji nie przewidujemy... Chyba nie popełnimy ponownie takiego błędu. Wiec wstępnie ten punkt można wykreślić.


No tak, ale zakładajac ze nie popelnimy ponownie takiego bledu rownie dobrze moglibysmy analogicznie wykreslic 9 pozostalych :)

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 23:13 #5891

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
iceman150 napisał:
Myślę, że warto wprowadzić zapis. \"Grupa stara się dostosować tempo do najwolniejszego turysty rowerowego\"

Domyślnie obejmuje to właśnie p.5. Ale można go zmodyfikować.

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 22:20 #5886

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Myślę, że warto wprowadzić zapis. \"Grupa stara się dostosować tempo do najwolniejszego turysty rowerowego\"
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 21:27 #5881

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Warto by było dodać że następnej akcji nie przewidujemy... Chyba nie popełnimy ponownie takiego błędu. Wiec wstępnie ten punkt można wykreślić.

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 21:06 #5876

  • suntour
  • suntour Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 242
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 5
wstepnie ok. Warto by dodac iz pozostala czesc grupy ktora nie uczestniczy w akcji poszukiwawczej czeka w ustalonym miejscu i nie rusza sie krajoznawczo :) zawsze moze zaistniec potrzeba sciagniecia posilkow.

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 21:03 #5875

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
matematołek napisał:
Z tym dekalogiem, to zapewne taki mały żarcik, ale jako dziesiąty punkt można by dodać jakieś ustalenie o niewszczynaniu kłótni ;):P

pozdr

:-D he he

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 13:49 #5864

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
można też zawsze zabierać ze sobą jakiegoś kaowca i behapowca .... B)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 10:47 #5852

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
matematołek napisał:
Z tym dekalogiem, to zapewne taki mały żarcik, ale jako dziesiąty punkt można by dodać jakieś ustalenie o niewszczynaniu kłótni ;):P

pozdr

Tak - 10 punkt - jesteśmy znajomymi i spędzajmy miło z sobą czas na łonie. Na łonie natury znaczy się :)
Ewentualne spory i animozje wyłączamy na czas wspólnej wycieczki :)

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 10:42 #5851

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Już są na forum. dokładnie TU

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 10:40 #5849

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Moje propozycje - do przedyskutowania - wczoraj przekazałem Matematołkowi \"na papierze czerpanym\".

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 10:39 #5848

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Z tym dekalogiem, to zapewne taki mały żarcik, ale jako dziesiąty punkt można by dodać jakieś ustalenie o niewszczynaniu kłótni ;):P

pozdr
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 10:36 #5846

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Nie wpadajmy w przesadę....

O:Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 09:50 #5845

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Moja propozycja jest taka, żeby finalnie opracować 10 pkt., a nie 9 i w/w zasady nazwać np.\" DEKALOGIEM BEZPIECZEŃSTWA ROWERZYSTY-TURYSTY\" ;)
Każdy nowy uczestnik musiałby go wyśpiewać przed pierwszym wypadem z grupą, w szczególności nieletni :)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

O: Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 09:26 #5844

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Można by opisać naszą piątkową przygodę, by ludzie wiedzieli czemu chcemy takie zasady przyjąć.

Wypracowujemy zasady bezpiecznego poruszania się w grupie 2012/09/30 08:48 #5842

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Aby nie zaśmiecać ludziom subskrybującym Umawialnię skrzynek pocztowych, przenoszę dyskusję do osobnego wątku. Piszcie proszę co uważacie, proponujcie :)

Pozdrawiam :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.206 s.