Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Próba zarażenia pasją rowerową młodych ludzi :)

Próba zarażenia pasją rowerową młodych ludzi :) 2014/01/19 10:28 #13052

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
Mam do was ogromną prośbę. Pracuję w internacie na ulicy Parkowej z nieco trudną młodzieżą ;) Dzieciaki nie zawsze wiedzą co zrobić ze swoim czasem wolnym a wtedy rodzą im się dość głupie pomysły. Większość nie ma zainteresowań, nie są też aktywni fizycznie.

Chciałabym w związku z tym nieco zmotywować dzieciaki do zarażenia się pasją rowerową. Ja już jakiś czas temu złapałam bakcyla i czuję, że rowerowe zacięcie wśród tych młodych ludzi mogłoby mieć bardzo pozytywny wpływ na ich życie.

Chce zorganizować dla młodzieży z internatu spotkanie z rowerowo zakręconymi osobami. Chodzi o to, aby przyszło kilka a nawet więcej ( w grupie siła :P )pasjonatów rowerowania. Nieco poopowiadało, może pokazało ciekawe zdjęcia lub filmy ( choć musiałabym ogarnąć jak placówka stoi z techniką), nieco porobiło zamieszania wokół tematu. Forma dowolna, pasją rowerową sama się broni :P

Jeśli macie ochotę przyjść poopowiadać o swoim rowerowym życiu to zapraszam serdecznie. Tęsknie trochę za rowerową bracią i dlatego byłaby to dla mnie miła wizyta.

Chciałabym, aby spotkanie odbyło się w najbliższy wtorek, środę, czwartek w godzinach popołudniowych( wtedy jestem w pracy ), bądź w przyszłym tygodniu też popołudniu. Mogę się dostosować co do dnia i godziny.

Czekam na odpowiedzi i ewentualne sugestie. W razie czego podaje mój nr telefonu - 889-812-944.
Danka Bartz
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.136 s.