Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Cenna wiedza dla rowerzystów

Cenna wiedza dla rowerzystów 2014/02/07 21:13 #13135

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Rezerwuję sobie popołudnie na wycieczkę do WORD-u.
Chętnie posłucham i zaktualizuję swoją wiedzę B)
Możesz więcej niż myślisz :)

Cenna wiedza dla rowerzystów 2014/02/07 20:18 #13134

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 9
no ja ostatnio chodząc do szkoły na kurs prawa jazdy to tam mnie uczono to i owo w sprawie rowerzystów,ale uważam, że więcej wiedzy mi nie zaszkodzi :) przybędę.
PS.a teraz tego budynku omijam szerokim łukiem bo czekam na państwowy egzamin :(
Łotrus

Cenna wiedza dla rowerzystów 2014/02/07 18:01 #13133

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
przybędę z wielką ciekawościa posłuchać ciekawostek :)))))
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Cenna wiedza dla rowerzystów 2014/02/07 16:50 #13132

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1

Cenna wiedza dla rowerzystów

            W dniach 12.03.2014 (środa) o godz. 17 i 13.03.2014 (czwartek) również o godz. 17 zorganizowaliśmy dla Was, drodzy rowerzyści spotkanie z Panem Kierownikiem grudziądzkiego WORDa (za zgodą Dyrektora WORD w Toruniu) na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mamy ponad miesiąc na zarezerwowanie sobie czasu  i wzięcie udziału w tym spotkaniu. W komfortowych warunkach, w WORDzie na ul. Waryńskiego spotkamy się w celu poznania zagadnień związanych z prawami i obowiązkami rowerzysty na drogach i z najnowszymi przepisami obowiązującymi w tym zakresie. Po wystąpieniu kierownika WORD zaplanowana jest dyskusja, w której każdy może zadać pytania związane z nurtującymi go tematami czy zaistniałymi zdarzeniami na drodze. Będziemy mówić nie tylko o przepisach ruchu drogowego, ale też o prawidłowości działań Policji i Straży Miejskiej. My jako Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz już teraz dziękujemy Wordowi za przyjazne podejście do naszej inicjatywy i poparcie oraz przygotowanie powyższego bezpłatnego szkolenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, tych zrzeszonych i niezrzeszonych, kolegów z Klubu Kalinka oraz wszystkich innych rowerzystów chcących poruszać się bezpiecznie po naszych drogach. 

Czytaj więcej...
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Lopez, Pietrek, maly
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.199 s.