Grudziądzcy rowerzyści wspierają biegaczy w III Półmaratonie Grudziądz-Rulewo

Grudziądzcy rowerzyści wspierają biegaczy
w III Półmaratonie Grudziądz-Rulewo

            Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz zwraca się do grudziądzkich rowerzystów z serdeczną prośbą o wsparcie techniczne III Półmaratonu Grudziądz-Rulewo. Z taką prośbą zwróciła się do nas Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu. Myślę, że tak samo jak w zeszłym roku nie zawiedziemy i stawimy się gotowi do pomocy.

 Półmaraton startuje wzorem zeszłego roku 3 maja o godzinie 11.00.

Zadaniem rowerzystów jest przemieszczanie się po trasie biegu wraz z biegaczami i czuwanie nad ich bezpieczeństwem poprzez blokowanie małych uliczek wjazdowych, wypraszanie zabłąkanych samochodów, ewentualnym wzywaniu pomocy w razie zasłabnięć czy kontuzji oraz udzielaniu wszelkiej możliwej do zrealizowania pomocy Smile Tym razem na nasz wniosek zgłoszony w zeszłym roku ekipa rowerowa zostanie zaopatrzona w małe wody, które możemy dostarczać bardzo spragnionym biegaczom.

Rowerzystów, którzy w tym terminie dysponują czasem i chęcią do pomocy prosimy o wpisywanie się na listę w wątku dołączonym do tego tematu, ponieważ niebawem odbędzie się odprawa, na której trzeba podać organizatorom ilość zaangażowanych rowerzystów.

Na trasie będzie również aktywna grupa rowerzystów z Jeżewa i okolic ?Zarowerowani Jeżewianie?, których mieliśmy okazję poznać w zeszłym roku Smile

 Więcej informacji na oficjalnym funpage?u Półmaratonu

 

z rowerowym pozdrowieniem
w imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz
matołek 

Zaloguj się aby skomentować
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 43 ).