Grudziądzcy rowerzyści wspierają biegaczy w III Półmaratonie Grudziądz-Rulewo

Grudziądzcy rowerzyści wspierają biegaczy
w III Półmaratonie Grudziądz-Rulewo

            Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz zwraca się do grudziądzkich rowerzystów z serdeczną prośbą o wsparcie techniczne III Półmaratonu Grudziądz-Rulewo. Z taką prośbą zwróciła się do nas Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu. Myślę, że tak samo jak w zeszłym roku nie zawiedziemy i stawimy się gotowi do pomocy.

 Półmaraton startuje wzorem zeszłego roku 3 maja o godzinie 11.00.

Zadaniem rowerzystów jest przemieszczanie się po trasie biegu wraz z biegaczami i czuwanie nad ich bezpieczeństwem poprzez blokowanie małych uliczek wjazdowych, wypraszanie zabłąkanych samochodów, ewentualnym wzywaniu pomocy w razie zasłabnięć czy kontuzji oraz udzielaniu wszelkiej możliwej do zrealizowania pomocy Smile Tym razem na nasz wniosek zgłoszony w zeszłym roku ekipa rowerowa zostanie zaopatrzona w małe wody, które możemy dostarczać bardzo spragnionym biegaczom.

Rowerzystów, którzy w tym terminie dysponują czasem i chęcią do pomocy prosimy o wpisywanie się na listę w wątku dołączonym do tego tematu, ponieważ niebawem odbędzie się odprawa, na której trzeba podać organizatorom ilość zaangażowanych rowerzystów.

Na trasie będzie również aktywna grupa rowerzystów z Jeżewa i okolic ?Zarowerowani Jeżewianie?, których mieliśmy okazję poznać w zeszłym roku Smile

 Więcej informacji na oficjalnym funpage?u Półmaratonu

 

z rowerowym pozdrowieniem
w imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz
matołek 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 43 ).
Opublikowano: 2015/05/04 14:50 przez matołek #23560
Matołek Avatar
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rowerowym wolontariuszom, którzy wczoraj podczas III Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego dbali o bezpieczeństwo biegaczy. Dziękujemy za wysiłek i poświęcony czas :)

Dobra robota Panie i Panowie :woohoo:

w imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz
Matołek :silly:

Opublikowano: 2015/05/02 22:31 przez Piotr K #23541
Snajperek Avatar
iceman150 napisał:
Taka wskazowka dla Piotra - jeśli się nie mylę to jutro 3 maja odbywa się wyścig kolarski na trasie pomiędzy Grudziądzem, a Radzyniem Chełmińskim. Weź to pod uwagę, że czasowo mogą zamykać Ci drogę i wyjedź odpowiednio szybciej.

Iceman, Dziekuje za ostrzeżenie. Faktycznie będzie kolarstwo w trasie grudziądz - Radzyń Chełminski.

Podrowerki.
Opublikowano: 2015/05/02 20:17 przez j23 #23535
j23 Avatar
krzys80 napisał:
sakwy na wodę gotowe
Czyżby miało padać???