Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: jezioro Brunatne

jezioro Brunatne 2015/10/03 13:30 #26027

  • Qba84
  • Qba84 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 749
  • Otrzymane podziękowania: 1219
  • Oklaski: 12
Już się zgubiłem w tym opisie;)

Ale fajną wyprawę ekstremalną szykujesz- liczę na obszerną relację. Z fotografiami koniecznie:)

A tak poważnie to często tam jeździmy popołudniami- możemy zaprowadzić;)

jezioro Brunatne 2015/10/03 11:04 #26026

  • lida1
  • lida1 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Mam jeszcze jedno pytanie - do Piask będę jechała przez: Rudnik (wjazd od strony Praktikera), Mniszek - na skrzyżowaniu skręcam w lewo i jadę w dół obok ogrodów działkowych z jednej strony i jeziora z drugiej. Dojeżdżam do drogi gruntowej, która prosto prowadzi do Piask a ja aby dojechać do jeziora Raczek powinnam skręcić w prawo? :blink:

jezioro Brunatne 2015/10/03 10:25 #26025

  • lida1
  • lida1 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Dziękuję bardzo, myślę, że jutrzejsza wyprawa się uda... o ile czegoś nie pokręcę :P

jezioro Brunatne 2015/10/03 10:16 #26023

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
W telegraficznym skrócie:

1. Kiedy dojeżdżasz z Piask do Hanowa i asfaltowa droga skręca niemal pod kątem prostym w lewo, to na tym zakręcie skręcasz w prawo w gruntową drogę.

2. Przed wjazdem do lasu jest rozwidlenie w kształcie litery Y - wybierz drogę tę lekko w lewo.

3. Jakieś 100 m od rozwidlenia jest wjazd w lewo (są słupki i drewniany szlaban) - to właśnie wjazd nad jezioro Brunatne :)

4. Wróć do szlabanu (słupków) i kontynuuj jazdę drogą, którą przyjechałaś z Hanowa.

5. Kiedy dojedziesz do końca tej drogi skręć w lewo i jeszcze raz w lewo (w drogę, która jest niejako przedłużeniem dojazdu do plaży Delfin).

6. Kiedy dojedziesz do zabudowań, będzie skręt w lewo z tabliczką "teren prywatny" (Wydaje mi się, że na skręcie nad Raczek stoi dość pokaźny dąb, ale pewności nie mam).

MAPKA

Udanego wypadu :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

jezioro Brunatne 2015/10/03 09:26 #26021

  • lida1
  • lida1 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Witam,
chciałabym wybrać się nad jezioro Brunatne i Raczek. Wiem że znajdują się koło Hanowa. Potrzebowałabym jednak wskazówek jak dalej jechać z Hanowa :whistle: Do Hanowa jadę przez Piaski a dalej... :blink: Może ktoś z rowerzystów przemierzających te szlaki mógłby mi pomóc :
Z rowerowym pozdrowieniem :)
Czas generowania strony: 0.170 s.