Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kto z nami na Kaszuby???

Odp:pierwszy chetny 2006/07/09 09:56 #1265

  • aniusia
  • aniusia Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 11
  • Oklaski: 0
jaka trasa tym razem po kaszubach?? jak inna niz w zeslzym roku to moge sie skusic :)

Odp:pierwszy chetny 2006/07/08 11:08 #1262

  • Wojtek
  • Wojtek Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Tak Jesy !!! Ludziska ruszcie \"pupy\" z przed tv i jdzcie z nami;)

Odp:pierwszy chetny 2006/07/08 10:32 #1261

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Wiem, że wielu z Was boi się wyzwań takiego typu, jak ta wycieczka. Ale ludzie robią to częściej niż nam się wydaje, co widać po ilości rowerzystów załadowanych bagażem, kiedy poruszamy się po drogach. Fakt, trochę bagażu trzeba wozić, trochę wysiłku włożyć, ale wspanialszej i bardziej spontanicznej formy spędzania wolnego czasu nie znam. Jeśli jeszcze do tego dopisze pogoda, a na to się zapowiada, to można zatrzymywać się praktycznie nad każdym pięknym jeziorem, których jest mnóstwo co kawałek i zażywać kąpieli. Spontaniczność polega też na tym, że jedziemy ile chchcemy, kiedy chcemy i gdzie chcemy - ma być przyjemnie, kilometry się nie liczą.
Ludzie - wykrzesajcie trochę spontaniczności i decydujcie się. Jak co, to pomożemy, doradzimy. Sam kiedyś zadecydowałem o wyjeździe na wycieczkę w ciągu 10 minut, po czym za półtorej godziny znalazłem się na trasie. Decydujcie się! Bo my bez względu na okoliczności jutro jedziemy porowerować!!!!

Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do decyzji. Nie siedźcie w domu - plisss! To najgorszy sposób spędzania wolnego czasu.
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Odp:pierwszy chetny 2006/07/06 18:01 #1254

  • wilczek_87
  • wilczek_87 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Oklaski: 0
Kurcze. Ja bym sobie chetnie pojechal ale wlasnie wrocilem z tygodniowego wypadu na Mazury i po pierwsze moj rower troche dostal popalic:P, po drugie chyba minie tydzien zanim wszystkie ciuchy dopiore a po trzecie moj budzet znacznie sie uszczuplil. Takze tym razem nie ale na nastepny kilkudniowy wypad juz sie zapisuje:) PZDR

Odp:pierwszy chetny 2006/07/06 13:15 #1253

  • Wojtek
  • Wojtek Avatar
Ja sie pisze na wyjazd;) bede na 100%:)
Rower jutro wraca z przegladu i wiekszosc techncznych rzeczy juz jest przygotowanych.
Zglaszajcie lapki do gory bo bedzie naprawde fajny wypad:silly:

Odp:pierwszy chetny 2006/07/05 22:18 #1250

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Z tego, co widzę, to chętnych mamy już czworo - ja, Grzesiek, i dwóch Wojtków. Coniektórzy jeszcze się zastanawiają, więc trzeba informować na bierząco o zmianach. Jedyną osobą z wymienionej czwórki, która nie jest mi znana, to Grzesiek. Bardzo prosimy o kontakt na GG.

Pozdrawiam serdecznie - matematolek
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Odp:pierwszy chetny 2006/07/05 17:58 #1249

  • Grzeseiek
  • Grzeseiek Avatar
Witam jeszcze z Wami nie jechalem ale ten pomysl mi sie podoba i bede na 100% a co do pogody raca jest super idelana na taką wycieczke :P narazie czekam na innych chetnych .

Odp:Kto z nami na Kaszuby??? 2006/07/05 16:40 #1248

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Zapomniałem dodać, że ja i Wojtek jesteśmy chętni na 100%, więc dwóch chętnych już jest.

Jakby co, to kontakt do mnie:
GG: 7464136
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiam - matematolek
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Kto z nami na Kaszuby??? 2006/07/05 14:44 #1246

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Wszelkie pytania, uzgodnienia, wątpliwości lub chęć wyjazdu można zgłaszać tutaj. Dyskusję uważam za rozpoczętą.

Uwaga! Przypominam, że wszystkie nasze wyjazdy są wyjazdami towarzyskimi i nie posiadają organizatorów. Każdy dba o swoje bezpieczeństwo, ale nikt nikogo na trasie nie zostawia.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji - matematolek
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.197 s.