Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/gsr.matemato.ehost.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/pip_kalinkowa.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rowerzystom i psom wstęp wzbroniony

O:Rowerzystom i psom wstęp wzbroniony 2012/07/27 09:56 #4666

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Tez zwrocilem na to uwage - jednak ja sie nie przejmuje - jak potrzebowalem cos z kwiaciarni to po prostu zszedlem z roweru i wprowadzilem go do srodka.Jak mnie ktos zaczepi - to spytam gdzie stojak i w jaki sposob zamierzaja zapewnic mojemu rowerowi bezpieczenstwo przed ich sklepem na ich terenie???
Zreszta moga mnie w tylek pocalowac:)Klient z rowerem to nadal klient:)

Druga sprawa - spotkalem sie kiedys w naszym McDonaldzie z o wiele gorszym traktowanie - poniewaz kiedy podjechalem z synem do McDriva po lody - to panienka nie chciala mnie obsluzyc twierdzac ,ze ja to nie zaden pojazd i mam normalnie wejsc - byla tak niemila i opryskliwa ,ze musialem poprosic kierownika i wyjasnic ta sprawe - przeproszono mnie i obsluzono ale niesmak pozostal. Z ciekawosci spytalem o to w W-wie ,Wrocku i Gdansku i duze oczy wszedzie zrobili - twierdzac ,ze u nich rowerzysci pod okienkiem to norma. Niestety Grudziadz mnie niemilo zaskoczyl:/
Amor patriae nostra lex

Rowerzystom i psom wstęp wzbroniony 2012/02/04 16:44 #3874

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Supermarket Piotr i Paweł przy Kalinkowej :angry:
Żeby chociaż jakiś stojak na rowery mieli, nie licząc tego żałosnego wyrwikółka w kształcie sprężynki... :S
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.174 s.