Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Spotkanie z Prezydentem Grudziądza

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/05 21:51 #6519

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 10
na pomorskiej pojawił się artykuł z wczoraj,też jest napisane o ścieżce o którą pytaliśmy ,tyle że redaktor pomylił imię i nazwisko<chyba z głowy wziął bo pieta nie dopytywał o dane>

www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121205/GRUDZIADZ01/121209642

PS.do tego artykułu jest forum<warto poczytać>
Łotrus

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/05 16:27 #6518

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Dodaję. A jakby co, to p. Szymański jest ogólnie dostępny jako osoba publiczna i będziemy w razie konieczności o danych obietnicach przypominać.

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/05 16:21 #6517

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 10
Pieter dodaj tez że P.Szymański ma do Ciebie namiar i będzie się w tej sprawie do Ciebie odzywał:P
Łotrus

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/05 15:03 #6516

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Są pieniądze na konkretne cele wskazane przez Unię. Zostaną one wydane bez względu na to, czy ktoś z nas tego chce, czy nie. Jest odpowiedni moment, żeby rozmawiać z władzami w jaki sposób mają być te cele realizowane. Ścieżka na ul.Paderewskiego została skrytykowana przez Prezydenta. Prezydent użył argumentu, że były zbyt duże koszty przestawienia słupów. Szkoda,że środki na Paderewskiego zostały w ten sposób wydane. Teraz jest możliwość konsultacji i możemy mieć wpływ na to, jak ścieżka nadwiślańska ma wyglądać, żeby błędy się nie powtórzyły. Poza tym są dalsze plany odnośnie infrastruktury, o których dopiero mamy się dowiedzieć. Prezydent wraz z posłem Szymańskim obiecali zorganizowanie spotkania ze środowiskiem grudziądzkich rowerzystów i myślę, że należy tę możliwość wykorzystać :huh:

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/05 13:46 #6515

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
Szybszy napisał:
Zapaleni jeżdżą na rowerach a nie się \"formalizuja\".....

...ale błysnąłeś... ho,ho :P

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/05 13:09 #6514

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Zapaleni jeżdżą na rowerach a nie się \"formalizuja\".....

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/05 10:52 #6513

  • wirus
  • wirus Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • byle ruszać tyłek
  • Posty: 219
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Jakie to zrzeszenie wymienione w w.w filmie, działa w Grudziądzu? ba usłyszałem, że mamy nawet stowarzyszenie- z ust prezydenta oczywiście :dry:

Co da pan poseł na masie ? Chyba większy lans, ale dla niego!

O kim i o czym, pan prezydent mówił, cytuje:

\"Zdanie użytkowników jest bardzo ważne,natomiast niektórzy z użytkowników bujają w obłokach. Akurat znam co nie których z tego waszego stowarzyszenia i nie rzetelnie, poskarżę się tu publicznie, prezentujecie te swoje informacje\"

Można mieć wrażenie, że naszej władzy strasznie \"prawda w oczy kole\"

Twierdzą, że przy każdej nowej inwestycji drogowej, robią ścieżki ? hmm bardzo ciekawe, bo przykłady same cisną się na usta, np ul. Waryńskiego, gdzie swego czasu była to jedyna ulica ze ścieżką rowerową i to z asfaltu, teraz nie ma tam żadnej. Idąc dalej, ostatnio oddana ul.Brzeźna :( jakoś nie widzę potwierdzenia słów prezydenta w czynach.

Spotkania z tego co mi wiadomo były i chyba są z ZDMem?

Przecież są już ustalone:
\"Wytyczne planistyczne projektowe wykonawcze i utrzymaniowe systemu dróg rowerowych miasta Grudziądza\"

Tak na koniec od siebie dodam, że przydało by się w jakikolwiek sposób \"sformalizować\" tych zapalonych rowerzystów Grudziądza.

Wesołych Świąt.

wirus

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/04 23:21 #6512

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
iceman150 napisał:
Jak mają budować tak jak na paderewskiego to lepiej niech w ogóle nie budują, ale to chyba jest taki ekstramalny przykład. Inne ścieżki są o niebo lepsze, ale i tak daleko im do ideału (najbliżej jest chyba tej wzdłuż ul. Hallera.

Ja wiem jedno: ulicą jest i tak najszybciej :)

Zgadzam się z Tobą Iceman...
...a ,,najcudowniejsza\'\' w tym wszystkim jest zmiana co chwilę stron jezdni w pogoni za ścieżką rowerową,która i tak w pewnym momencie potrafi się jakby nigdy nic skończyć :P

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/04 22:48 #6511

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Jak mają budować tak jak na paderewskiego to lepiej niech w ogóle nie budują, ale to chyba jest taki ekstramalny przykład. Inne ścieżki są o niebo lepsze, ale i tak daleko im do ideału (najbliżej jest chyba tej wzdłuż ul. Hallera.

Ja wiem jedno: ulicą jest i tak najszybciej :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

O:Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/04 22:11 #6510

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 10
mam do pokazania filmik na facebooku tu nie mogę go załadować więc zapraszam do obejrzenia na fb,może nie do obejrzenia jak posłuchania bo filmik jest byle jaki ale nagranie jest OK

www.facebook.com/photo.php?v=562422660451372&set=vb.536456306381341&type=2&theater
Łotrus

Spotkanie z Prezydentem Grudziądza 2012/12/04 21:45 #6509

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Dzisiaj o godz. 17 w UMK odbyło się zebranie na temat m.in. Inwestycji w Grudziądzu w 2013 roku. W części nas interesującej, czyli rowerzystów przedstawiono projekt budowy ścieżki pieszo rowerowej w parku przy cytadeli i na wale wiślanym. Koszt inwestycji 7 mln złotych. Reprezentacja społeczności rowerowej w osobach Łotrusa i pietera otrzymała publiczne przyrzeczenie ze strony Prezydenta Malinowskiego i posła Tomasza Szymańskiego, że zostanie zorganizowane spotkanie z rowerzystami Grudziądza w celu konsultacji dotyczącej nas inwestycji. Pieter zapewnił zebranych, że liczba rowerzystów zainteresowanych budową ścieżki rowerowej przekroczy liczbę obecnych na tym zebraniu ;) Poseł Szymański zadeklarował swój osobisty udział w Masach Krytycznych, które będą organizowane w 2013 roku.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.188 s.