Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: II Półmaraton Grudziądz Rulewo 3 maja 2014

II Półmaraton Grudziądz Rulewo 3 maja 2014 2014/05/06 08:20 #14905

  • Dziękuję
  • Dziękuję Avatar
Witam Rowerzystów:)
Bardzo serdecznie dziękuję za Waszą pomoc przy zabezpieczeniu Półmaratonu oraz Nightskatingu.Wasza praca była bardzo ciepło odebrana przez Uczestników biegu i była bardzo wielką pomocą dla organizatorów. Wszystkie pozytywne opinie na temat organizacji biegu są także zasługą wolontariuszy na rowerach.
Jeszcze raz wielkie dzięki:)
Iza Piwowarska
MORiW

II Półmaraton Grudziądz Rulewo 3 maja 2014 2014/04/24 09:56 #14468

  • Iza P. MORiW
  • Iza P. MORiW Avatar
Witam ponownie
Tak jak w roku ubiegłym potrzebujemy pomocy przy zabezpieczeniu biegu w dn. 3 maja. Szczególnie na odcinku od startu do ronda w Grupie - potrzebujemy dorosłych, odpowiedzialnych, mobilnych osób (najlepiej na rowerach), które przemieszczać się będą po trasie z lekkim wyprzedzeniem biegaczy oraz razem z peletonem celem identyfikowania ewentualnych utrudnień i reagowania na nie. Jeśli są jakieś osoby zainteresowane pomocą, zapraszam dnia 2 maja w godzinach od 16.00 do 20.00 do biura zawodów w Centrum Kultury Teatr ul. Focha 19 po odbiór kamizelek, identyfikatorów i szczegółowe wytyczne. Po biegu oczywiście zapraszam na piknik do Rulewa na metę.
Pozdrawiam
:)

II Półmaraton Grudziądz Rulewo 3 maja 2014 2014/03/16 21:32 #13542

  • super
  • super Avatar
Wiem, że na Was można liczyć:) Odezwę się w kwestii szczegółów technicznych.
IP

II Półmaraton Grudziądz Rulewo 3 maja 2014 2014/03/15 07:51 #13520

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Rowerzyści oczywiście stawią się do pomocy :silly: bo jakże by inaczej :woohoo:

Będziemy śledzić szczegóły organizacyjne i stawimy się gdzie trzeba w pełnej gotowości bojowej :)

Pozdrawiam :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

II Półmaraton Grudziądz Rulewo 3 maja 2014 2014/03/11 08:54 #13480

  • Zaproszenie do współpracy
  • Zaproszenie do współpracy Avatar
Dzień dobry drodzy rowerzyści:)

Podobnie jak w roku ubiegłym chciałabym zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji Półmaratonu Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Impreza odbędzie 3 maja 2014 roku. Trasa biegu, w którym pobiegnie kilkuset uczestników wiedzie przez ulice Grudziądza, potem przez most do ronda w Grupie i dalej lasami przez Buśnię do Rulewa.
W roku ubiegłym służyliście nam nieocenioną pomocą przy zabezpieczaniu trasy biegu. Wolontariusze poruszający się na rowerach to najlepszy pomysł na patrolowanie trasy biegu, jaki nam przyszedł do głowy:)
Jeśli i w tym roku będziecie zainteresowani współpracą ze mną będzie mi bardzo miło. Szczegóły - jeśli będziecie chętni - uzgadniać będę z panem Prezesem:)
Pozdrawiam serdecznie
Iza Piwowarska
MORiW
Czas generowania strony: 0.191 s.