Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 23 kwietnia 2014 - Zapowiedź 16 MK w TVSM

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 23 kwietnia 2014 - Zapowiedź 16 MK w TVSM

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/04/25 17:30 #14499

piowini

piowini Avatar

Słuchajcie!Słuchajcie!
Przy Rydygiera jeden krawężnik przy przejeździe obniżono, a dwom pozostałym przy tym samym przejeździe zeszlifowano ostre kanty :)
Istny miód na serca rowerzystów!
Chociaż w tym wypadku nie serca najbardziej odczują poprawę, ale tam miodu lał nie będę!
Krótko mówiąc: idzie "nowe" :P. Mam nadzieje, że stare nie "jedzie".
2014/04/24 22:59 #14482

Matołek

Matołek Avatar

Słuchajcie, byłem dzisiaj w siedzibie ZDM-u złożyć kolejne pismo, tym razem w sprawie odmalowywania przejść dla pieszych w miejscach, gdzie powinny być przejazdy. Odbyłem tam całkiem budującą rozmowę w Dziale Inwestycji i Inżynierii Ruchu. Na razie nic wielkiego, bo chodzi o oznakowanie, które jakby nie patrzeć też jest ważne. Może jest szansa na rozpoczęcie jakiejś sensownej współpracy :)

Proszono mnie, żebym pisania tych swoich pism ;) i rozpoczął pisanie na maila z obietnicą sprawnej reakcji. Zamierzam to podtrzymać, może coś z tego będzie :) No i pisma sobie odpuszczę, przynajmniej w materii, którą da się załatwić przez maile :)

Poruszyłem też kilka innych kwestii, ale nie można wszystkiego naraz :)

Pozdrower :whistle:
2014/04/24 22:19 #14479

piowini

piowini Avatar

Rzeczywiście, aż miło czytać takie wiadomości :) To już druga jaskółka! Jedna wiosny nie czyni, ale dwie!? Może to odwilż, a może nawet wiosna w podejściu do ruchu rowerowego w Grudziądzu!
2014/04/24 21:55 #14478

krzys80

krzys80 Avatar

Bardzo miło usłyszeć, że działania powolutku przynoszą namacalne efekty :) Gratulacje, brawa i podziękowania za zaangażowanie dla dobra rowerzystów!!!
2014/04/24 21:54 #14477

kaytekrx4

kaytekrx4 Avatar

Co do tablic informacyjnych w Tarpnie, to byłem, widziałem i potwierdzam, że błąd swój zauważyli i poprawili ;) Z jednej strony szkoda, iż dopiero teraz, po interwencji Stowarzyszenia i pomocy mediów, ale z drugiej strony miło, że słuchają jednak naszych uwag :)
2014/04/24 21:47 #14476

maku

maku Avatar

Normalnie cuda się dzieją :woohoo:
Po zapowiedzi 15 MK krawężniki się obniżyły :silly: a po zapowiedzi 16 MK znikły te tablice :laugh: to może zapowiedź 17 MK zróbmy o braku przejazdu przez most to może się przejazd pojawi albo most zniknie :P
2014/04/24 21:20 #14474

Ewellka

Ewellka Avatar

Dobra robota Panowie! Gratuluję odwagi :woohoo:
2014/04/24 16:10 #14470

pieter

pieter Avatar

Telewizja czyni cuda. Pisma Matołka również. Uprzejmie donoszę, że dzisiaj, w tempie ekspresowym zostały przesunięte z dróg rowerowych w Tarpnie tablice informacyjne, które nieopatrznie postawiono wcześniej na ich środku. Okazuje się, że ZDM potrafi naprawić popełniane błędy i miejmy nadzieję, że ta pierwsza szybka reakcja na naszą interwencję zapoczątkuje dobrą, owocną współpracę ku wygodzie i bezpieczeństwu rowerzystów w naszym mieście :)
2014/04/24 07:16 #14467

Matołek

Matołek Avatar

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom naszej telewizyjnej zapowiedzi, w której poruszyliśmy przy okazji problem ciągłego nieliczenia się z naszym bezpieczeństwem.

Tak więc dziękuję:
:) Pieterowi
:) Jackowi i jego kolegom

Przy okazji zostaliśmy też zaproszeni do Radia Eska i tam też zapowiedź 16 Masy się odbędzie. Za wizytę w radiu dziękuję:

:) Pieterowi
:) Piowiniemu
:) Danielowi

Materiał z TVSM (podziękowania dla Wojtka):
tvsm.pl/videoteka/gsi/2014/kwiecien/23 (ok 9 min 30 sek.)

Pozdrowerek :)
2014/04/23 13:57 #14462

Bartek

Bartek Avatar

Moze to czas na debiut?:P? Jutro prawdopodobnie bede mial nieco czasu to postaram sie podskoczyc:)
2014/04/23 11:09 #14461

piowini

piowini Avatar

Ok, Podjadę!
2014/04/23 10:36 #14460

Matołek

Matołek Avatar

Nagranie rozpocznie się o 14.00.

Podjedzie ktoś nas wspomóc? :woohoo:
2014/04/22 23:36 #14459

Matołek

Matołek Avatar

Jutro (jak w temacie) razem z Ekipą TVSM nagrywamy materiał z zapowiedzią 16 Masy Krytycznej. Dokładnej godziny jeszcze nie znam i będę znał dopiero jutro, jak Wojtek sprawdzi dostępność kamer. Jak tylko się dowiem dokładnej godziny, to tu wpiszę, ale już teraz wiem, że będzie to w okolicach 14-15.

Miejscem spotkania jest rondo w Tarpnie: Karabinierów - Poniatowskiego - Paderewskiego - Legionów. Dlaczego tam? Chcemy pokazać stosunek ZDM-u do bezpieczeństwa rowerzystów - szczegóły na miejscu

Mile widziane wspomaganie jak największej ilości osób :)

Do zobaczenia :whistle:
Czas generowania strony: 0.140 s.