Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wiosenną Masę rozpocząć już czas

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Wiosenną Masę rozpocząć już czas

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/03/31 21:29 #22510

piowini

piowini Avatar

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale byłem ostatnio trochę zalatany. Chciałem podziękować za dyplom! :) Byłem naprawdę miło zaskoczony. Dyplom zacny, a do tego piękna książka o gotyku! A do gotyku mam dużą słabość. Tym bardziej mnie ucieszyła, że znam autora!
Dziękuję bardzo!
Gratuluję sukcesów! Nigdy nie przypuszczałem, że stowarzyszenie już po roku uzyska takie uznanie i sukces!
2015/03/29 14:12 #22472

Adi

Adi Avatar

fajnie wyszedł :) dziękujemy
2015/03/29 13:59 #22471

Piotrek

Piotrek Avatar

Cześć rowerzyści!
Zapraszam na film z Masy Krytycznej ;)
2015/03/29 01:19 #22463

Monika

Monika Avatar

2015/03/28 21:32 #22460

Matołek

Matołek Avatar

Wiosenna XXIII Masa Krytyczna
-podziękowania-

            Pomimo, że pogoda nie była szczególnie wiosenna, ruszyła pierwsza w tym roku Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna Tak więc sezon Grudziądzkich Rowerowych Mas Krytycznych 2015 został oficjalnie i hucznie otwarty

Dwudziesta trzecia Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna ruszyła tradycyjnie spod Ratusza. Pomimo, że od rana w Grudziądzu straszył zimny deszcz, nasi grudziądzcy rowerzyści nie zawiedliSmile stawiając się licznie na starcie. Kolejny więc raz w miłej atmosferze i z muzyką w tle pokazaliśmy się miastu, manifestując swoją obecność i potrzeby. Prócz znanych już ulic, odwiedziliśmy zakamarki miasta, do których Grudziądzka Masa jeszcze nie dotarła - czas więc było tam zajrzećSmile

Metą Wiosennej Grudziądzkiej Masy Krytycznej był LIDL. Chcieliśmy w ten sposób podziękować kierownictwu obiektu, które na prośbę Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz zorganizowało na swoim terenie przyjazny rowerzystom parking. Co prawda na razie są trzy stojaki, ale liczymy, że w przyszłości uda nam się namówić zarządcę na więcej

Bardzo cieszymy się, że systematycznie wspieracie nasze działania na rzecz rowerowego miasta. Już dziś zapraszamy na następną Masę Krytyczną - 24 kwietnia, która wystartuje tradycyjnie o 18 spod RatuszaSmile

Bardzo serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom za wsparcie swoim licznym przybyciem,
Zespołowi ratowników medycznych, którzy niezawodnie i bezinteresownie czuwali nad naszym bezpieczeństwem, 
Policji za profesjonalne przeprowadzenie nas przez miasto Smile
Portalowi eGrudziadz za niezawodne wsparcie medialne Smile
 Naszej dzielnej Ekipie w pomarańczowych kamizelkach Smile
 Krzysiowi za inicjatywę wyróżnienia aktywnych grudziądzkich rowerzystów, która sprawiła wielu miłą niespodziankę Smile

Zdjęcia od eGrudziadz.pl  Filmik od eGrudziadz  Filmik od Piotrka

Partnerzy:  

z rowerowym pozdrowieniem
w imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz 
Matołek 

Czytaj więcej...
2015/03/28 11:21 #22443

Monika

Monika Avatar

2015/03/28 10:06 #22442

lef

lef Avatar

Dziękuję za DYPLOM UZNANIA i upominek od Szanownego Stowarzyszenia. Choć nie jestem do końca przekonany, czy mocniejsze naciskanie na pedały jest wystarczającym powodem do takiego wyróżnienia. Prawdziwymi bohaterami są Ci, którzy stworzyli Stowarzyszenie i wykonują całą czarną robotę - mam dla nich pełen szacunek!

Ps. Jak mobilizuje taki DYPLOM świadczy fakt, że Mały dziś rano o godz. 9:00 był już po treningu :)
2015/03/27 16:24 #22418

Matołek

Matołek Avatar

I nie pada :woohoo:
2015/03/27 16:15 #22417

Pietrek

Pietrek Avatar

schabik napisał:
Czy zamówi ktoś dzisiaj trochę lepszej pogody na Masę Krytyczną!!! :angry: Jak będzie mocno padać odpuszczę sobie :(
Spokojnie miało padać tylko do szesnastej :woohoo:
2015/03/27 16:05 #22416

Bartek

Bartek Avatar

Red napisał:
Zapraszam do zapoznania się z "mapą krytyczną" pokazującą, do których rejonów miasta dotarła już Masa Krytyczna.
mapagdz.pl/masa-krytyczna.jpg

Ja tak poza tematem masy - Red jesli to twoj pomysl z ta strona - to musze pochwalic - bardzo fajny pomysl:) Powinnismy go tutaj mocno promowac - dla osob spoza Grudziadza to niecoenione zrodlo informacji :)
2015/03/27 15:43 #22415

schabik

schabik Avatar

Czy zamówi ktoś dzisiaj trochę lepszej pogody na Masę Krytyczną!!! :angry: Jak będzie mocno padać odpuszczę sobie :(
2015/03/26 21:06 #22380

Red

Red Avatar

Zapraszam do zapoznania się z "mapą krytyczną" pokazującą, do których rejonów miasta dotarła już Masa Krytyczna.
mapagdz.pl/masa-krytyczna.jpg
2015/03/24 21:49 #22324

Pietrek

Pietrek Avatar

Zegar na endomondo już tyka :) zapisujecie się tutaj: www.endomondo.com/event/21181909
2015/03/24 21:41 #22322

krzys80

krzys80 Avatar

"Tymczasem w kwestii nagrań z zapowiedzią Masy:

:) Radio Eska dziś, tj. wtorek o 16.00,

:) TVSM - jutro (środa) o 11.00 w miejscu zakończenia Masy, tj. pod Lidlem Lotnisko.

Chętnych do pomocy zapraszamy :)"

Będę jutro o 11:00
2015/03/24 21:31 #22320

Matołek

Matołek Avatar

Nie ukrywam, że na plakaty już trochę w tym miesiącu późno i raczej nie zdążymy porozwieszać, ale widziałbym chorągiewkę na podobę windera, czyli z logo Stowarzyszenia plus jakieś napisy :)
Czas generowania strony: 0.169 s.