Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: EBAR

Odp:EBAR 2006/08/13 13:30 #1375

  • Manio
  • Manio Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
fakt...ale jak nie mamy czasu i wiemy czego chcemy to i taki \"ebar\" sie czasem przydaje...;)

Odp:EBAR 2006/08/13 11:59 #1374

  • lukasz
  • lukasz Avatar
ebar??? i wy to nazywacie co niektorzy sklepem rowerowym to nawet nie zasluguje na takei miano!!!!!!!!!!!!!!!! zero fachowej obslugi zero doradztwa przyklad poprosze bloki\"progi\" spd odpowiedz a co to jest i pokazuje mi looki :D:D a co do sprzetu to zaplecze maja najwieksze w grudziadzu ale co z tego jak i tak nic nie umiam zrobic......... duzy negatyw w strone ebaru lepiej zapytac sie na forum i doradzic sie innych bikerow a reszte brac z neta najlepsze wyjscie bo w grudziadzu dobrych zakupow nie zrobimy...

Odp:EBAR 2006/08/12 19:34 #1372

  • .:t IMO n:.
  • .:t IMO n:. Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 167
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 3
Niech żyje www.arnik.com.pl !!!

Chrzanić Ebar :pinch:

Odp:EBAR 2006/08/11 21:58 #1371

  • Manio
  • Manio Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Fakt, obsluge maja marna ale zaplecze jak na Grudziadzkie warunki nie najgorsze...

EBAR 2006/08/11 20:45 #1367

  • Biker
  • Biker Avatar
Odradzam wszystkim zakupow w tym sklepie.
Kupilem tam rower, mialem zjawic sie na przeglad gwarancyjny po 30-45 dniach(wtajemniczeni wiedza o co chodzi;)). Na przegladzie sprzedawca dokręcil doslownie 2 sruby, jak mu powiedzialem ze jest \"8\" w tylnym kole i trzeba przesmarowac lancuch to powiedzial: tylne kolo miesci sie w normie(chyba ma zeza), a co do lancucha, zaproponowal mi smar za 15 zl. Moim zdaniem powinien to nasmarowac, wycentrowac kola sprawdzic wszystkie sruby i hamulce. Moj kolega ktory kupil rower w bydgoszczy na przegladzie byl 2 godziny a ja tylko 15 .
Czas generowania strony: 0.183 s.