Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Podziękowania

Podziękowania 2013/10/11 22:20 #11532

  • Pes
  • Pes Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 208
  • Otrzymane podziękowania: 96
  • Oklaski: 6
A ja życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i formy :) Mam nadzieję, że pomimo wcześniejszego zakończenia sezonu z powodu wypadku nie zamierzasz przestać odwiedzać forum czy też widywać się z nami przy każdej nadarzającej się okazji czyli tak jak np na ostatniej masie było bardzo miło po przejechaniu całego dystansu zobaczyć cię na rynku i świętować z nami sukces kolejnej masy :) Jeszcze raz zdrowia :)

Podziękowania 2013/10/11 21:49 #11530

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Danka co nas nie zabije to nas wzmocni ;) I tej dewizy warto się trzymać :D
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Podziękowania 2013/10/11 21:03 #11527

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Obyś jak najszybciej wróciła do pełnego zdrowia, Danko :) Ćwicz łapkę, ćwicz systematycznie,. Dłużej to może potrwa, ale na pewno da efekt. Jeszcze się wspólnie najeździmy :)

Podziękowania 2013/10/11 19:39 #11524

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
Nie wiem czy to dobre miejsce na to zagadnienia, ale chyba najbardziej pasuje. W każdym razie nie zachodzi potrzeba rozmowy na temat;)

Chciałam wszystkim podziękować za ciepłe słowa i wsparcie po moim nieszczęsnym, kończącym sezon rowerowy wypadku. Wasze cieple słowa dały mi wiele sił do walki z moją nieco krzywą łapką. Było mi niezmiernie miło, że tyle osób interesuje się moją sytuacją i dobrze mi życzy.

Do zobaczenia w przyszłym roku na rowerowych wyprawach. Mam nadzieję, że moja jazda będzie mniej kolizyjna;) Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)
Czas generowania strony: 0.195 s.