Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Flagi

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Flagi

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/12/09 08:24 #12749

maku

maku Avatar

Ładnie się prezentuje.
2013/12/08 18:10 #12748

Pes

Pes Avatar

Wygląda dobrze :) Ale ja jestem ciekaw jakby wyglądał biały tunel ;)
Generalnie wygląda to lepiej niż na wizualizacja bo tam zgubili marginesy białe :) No to mamy mały powód do dumy na wszelkie wypady rowerowe :) Gratuluje :)
2013/12/08 15:06 #12746

pieter

pieter Avatar

Na życzenie Bartka, Pesa i pozostałych zainteresowanych (na rowerze będzie kiedy indziej :) )
Załączniki:
2013/12/05 13:01 #12724

Bartek

Bartek Avatar

Pyknij jakies fotki na rowerze Piotrus - zobaczymy jak to wyglada.
2013/12/04 21:30 #12723

pieter

pieter Avatar

Nie ma problemu. Zostaną zademonstrowane, tylko musimy ustalić gdzie i kiedy :) .
2013/12/04 19:35 #12722

Pes

Pes Avatar

A ja bym chciał wcześniej zobaczyć te skazy ;)
2013/12/04 18:05 #12721

pieter

pieter Avatar

Zawiadamiam, że windery już mamy gotowe. Proporcje projektu zostały nieco zachwiane zbyt szerokim rękawem na maszt jak również biały margines wokół wyszedł (moim zdaniem) zbyt szeroki. Prezentacja winderów w dniu wyjazdu do Torunia. Do zobaczenia w sobotę :)
2013/11/28 21:32 #12656

Kama

Kama Avatar

Rękaw na maszt ??? :laugh: :woohoo: :silly: :woohoo:
...to się nazywa tunel... ;) :P
2013/11/28 19:57 #12652

milo

milo Avatar

Proszę "skarbnika" o podesłanie nr konta do wpłaty.
2013/11/28 19:06 #12651

pieter

pieter Avatar

Już na myślenie za późno :( . Będą zrobione flagi zgodnie ze środkową propozycją Pesa, bo już nie można było czekać z decyzją. Wykonawca obiecał, że zrobi biały margines wokół flagi i od strony masztu wydrukuje jeszcze pas niebieskiego, tak by niebieski rękaw na maszt przy wszywaniu nie zmarszczył marginesu.
2013/11/28 18:43 #12650

Matołek

Matołek Avatar

No to tak trochę straciły na uroku przez te rękawy bo robią się znowu bardziej przysadziste :pinch:

:ohmy: Najbardziej ze wszystkich nie podoba mi się czarny, bo jakoś nie współgra z resztą

:ohmy: Przez jakiś czas skłaniałem się ku białemu, bo ginął w tle. Dopiero po chwili zaskoczyłem, że ginie na białym tle obszaru roboczego PDF-a, a w naturalnym otoczeniu będzie go mocno widać, a jeszcze bardziej brud na nim. Jedno co na plus dla białego to to, że współgra z napisami i liniami.

:ohmy: Niebieski po dłuższym przyjrzeniu moim zdaniem całkiem ładnie komponuje się z resztą flagi i nie będzie tak raził w otoczeniu.

Proporcje krawędzi MZ oblecą.

A Wy co myślicie?
2013/11/28 14:33 #12643

Pes

Pes Avatar

W pdfie są 3 wizualizacje jak dla mnie opcja zczarnym kołnierzem i białym. Jeśli z kolei tło ma być zmienione na jednolite to odpada wam efekt rastra. Nie kombinowałbym za dużo zostawił biały kołnierz ewentualnie czarny, żeby mnie syfu było widać :D

Btw w tej ich wizualizacji to ja bym się przypieprzył, że proporcje krawędzi im uciekły. Mając projekt w corelu wstydziliby się takie byle co odesłać.
Załączniki:
2013/11/26 16:18 #12612

Pes

Pes Avatar

pieter napisał:
Projekt dotarł do wykonawcy windera. Czekam na odpowiedź co do ich możliwości wykonania. Jeszcze raz podziękowania dla Pesa za pracę i zaangażowanie w sprawę :)
Bez przesady to pikuś :D

Wysłałem ci Piotr projekt na maila z tekstem przerobionym na krzywe jak firma sobie prosiła. Bo właściwie to było jedyne zastrzeżenie odnośnie wykonania projektu. Chociaż czcionka jest podstawowa stwierdzili, że jej nie mają ale ok. Przerobione możesz im podesłać jak coś :)
2013/11/26 10:44 #12610

pieter

pieter Avatar

Projekt dotarł do wykonawcy windera. Czekam na odpowiedź co do ich możliwości wykonania. Jeszcze raz podziękowania dla Pesa za pracę i zaangażowanie w sprawę :)
2013/11/26 00:09 #12608

Pes

Pes Avatar

Davis napisał:
Z tymi kolorami to nawet fajna sprawa.Po kilku próbach i zabawach sądzę,(jako dyletant w tej dziedzinie),że jest mało prawdopodobne ,by ktoś zobaczył na ekranie swojego monitora prawdziwy kolor windera.
Jest ciekawa wtyczka ColorZilla do FireFoxa ,którą można np." zbadać" kolor zamieszczony przez Pesa w pliku pdf. Wnioski...
może się mylę,ale moim zdaniem rzeczywisty kolor zobaczymy dopiero po druku :)

Zgodzę się choćby z tego powodu, że monitor monitorowi nie równy jasnośc kontrast itd ;) Nie mniej jakiś pogląd jest :) Ewentualnie na przyszłość można rozważyć opcja siadamy z tyłkami w kółeczku ja bazgram albo ktoś inny wy mówicie patrząc w jeden monitor :D

Projekt wysłany przed chwilą ale na inny adres z zapytaniem na ile jest możliwe dokładne odwzorowanie barw i kształtów itd. Adres powiązany z allegro zwrócił błąd wiec skorzystałem z tego na stronce ich. Także możecie ich męczyć chyba, że Corela X6 nie mają to muszą dać znać żeby zapisać niżej.
Czas generowania strony: 0.161 s.