Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Flagi

Flagi 2013/11/07 17:10 #12191

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
iceman150 napisał:
Hmm ciekawe wszystkie nadruki wykonuję na koszulkach bawełnianych w tym jedna była nawet w MalDruku i że tak się wyrażę to nadruk przeżył koszulki. :) Być może mieliście inną techniką wykonywane nadruki bo ja miałem wgrzewane (to chyba jest jedna z droższych technik).

Ile zapłaciłeś Ice za druk? Bo to będzie kwestią w tej sprawie.

Flagi 2013/11/07 16:56 #12190

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
pieter napisał:

Prawdopodobnie Matołku uzyskałeś za mało informacji formułując tę krzywdzącą Maldruk opinię.

Zapobiegawczo użyłem sformułowania "mam wrażenie", stąd nie wiem czy to opinia i czy kogoś nią krzywdzę (jeśli tak, to chylę głowę i przepraszam). Ponadto widzę, że nie uzyskałem zbyt mało informacji, lecz informacje błędne, ale nie wskażę od kogo :)

Pozdr
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Flagi 2013/11/07 16:00 #12188

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Online
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Hmm ciekawe wszystkie nadruki wykonuję na koszulkach bawełnianych w tym jedna była nawet w MalDruku i że tak się wyrażę to nadruk przeżył koszulki. :) Być może mieliście inną techniką wykonywane nadruki bo ja miałem wgrzewane (to chyba jest jedna z droższych technik).
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Flagi 2013/11/07 09:27 #12181

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
matołek napisał:
Ja się chętnie dorzucę bo lubię ideowe zrzutki :woohoo:

Co do cen Maldruku, to rzeczywiście mam wrażenie, że tanio nie biorą, terminy mają długie, a co do jakości, to już się raz przewieźliśmy :unsure:

Prawdopodobnie Matołku uzyskałeś za mało informacji formułując tę krzywdzącą Maldruk opinię. Łotrus składał zamówienie i były postawione przez nas dwa warunki - cena i druk na naszych nowych bawełnianych koszulkach. Maldruk odradzał nam druk na bawełnie (najlepiej nadaje się do taniej techniki poliester). Ostrzegali nas też przed tańszym wariantem. Na wyraźne nasze życzenie zrealizowali zamówienie, a potem, jak po praniu tło logo zaczęło blaknąć przyjęli reklamcję :silly: i wykonali nowe nadruki na własny koszt. Obecnie, podczas rozmowy ponownie wykazali dużo dobrej woli doradzając sposób zadrukowania flag. Termin realizacji był ustalony na dwa dni - w piątek mogliśmy mieć gotowe flagi, a więc bardzo krótki. Uważam, że narobiliśmy im nieco kłopotów, zlecenie było wręcz jednostkowe, uwzględnili naszą reklamację mimo wątpliwości i zachowali się tak, by relacje firma-klient były jak najlepsze.

Flagi 2013/11/06 21:30 #12170

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Ja się chętnie dorzucę bo lubię ideowe zrzutki :woohoo:

Co do cen Maldruku, to rzeczywiście mam wrażenie, że tanio nie biorą, terminy mają długie, a co do jakości, to już się raz przewieźliśmy :unsure: Może by spróbować czegoś innego?

Co do windera, to mi się podoba, ale uważam, że starczyłby jeden :)

Pomysł Icka też mi się podoba :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Flagi 2013/11/06 21:17 #12167

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
pieter napisał:
Kasia napisał:
Nie bardzo podoba mi się pomysł z flagą i napisem na wyjazd do Torunia.

Iceman mamy już projekt poprawionego logo. Piobak zamienił Grudziądzka Stronę Rowerową na Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz.
Takie logo na białej fladze byłoby odpowiednie.
A windery zostawmy na później.

Można tak zrobić i będzie z pewnością lepiej. Wracam do sprawy kosztów. Flagi nienadrukowane mamy po 4 zł (17 sztuk, bo tyle było kijków w Brico). Wydruk z logo na białej tkaninie (kolory) jest możliwy, ale musi być po dwóch stronach, bo lewa będzie brzydka. Proszę, zadeklarujcie, ilu jest chętnych, to jutro rano pojadę negocjować cenę (i dowiedzieć się, czy jest to w ogóle możliwe) :)


Szczerze...? ...nie sądzę,że uda Ci się wydruk dwustronny na materiale przeznaczonym na flagi...druk będzie przebijać... :S

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

Flagi 2013/11/06 21:03 #12165

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
pieter napisał:
Można tak zrobić i będzie z pewnością lepiej. Wracam do sprawy kosztów. Flagi nienadrukowane mamy po 4 zł (17 sztuk, bo tyle było kijków w Brico). Wydruk z logo na białej tkaninie (kolory) jest możliwy, ale musi być po dwóch stronach, bo lewa będzie brzydka. Proszę, zadeklarujcie, ilu jest chętnych, to jutro rano pojadę negocjować cenę (i dowiedzieć się, czy jest to w ogóle możliwe) :)

Przygotujmy chociażby 1 czy 2 takie flagi na sobotę. Wszyscy nie musimy ich mieć.
Nie ma problemu, ile będzie trzeba dorzucę.
Możesz więcej niż myślisz :)

Flagi 2013/11/06 21:03 #12164

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Online
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Piotrze jeśli będziesz dysponował większą ilością wolnego czasu możesz podjechać do innych punktów choćby na Mickiewicza i Pl. Niepodległości (spokokoszulki) bo Maldruk wg moich doświadczeń do najtańszych nie należy no chyba że macie jakieś zniżki :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Flagi 2013/11/06 20:46 #12163

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Kasia napisał:
Nie bardzo podoba mi się pomysł z flagą i napisem na wyjazd do Torunia.

Iceman mamy już projekt poprawionego logo. Piobak zamienił Grudziądzka Stronę Rowerową na Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz.
Takie logo na białej fladze byłoby odpowiednie.
A windery zostawmy na później.

Można tak zrobić i będzie z pewnością lepiej. Wracam do sprawy kosztów. Flagi nienadrukowane mamy po 4 zł (17 sztuk, bo tyle było kijków w Brico). Wydruk z logo na białej tkaninie (kolory) jest możliwy, ale musi być po dwóch stronach, bo lewa będzie brzydka. Proszę, zadeklarujcie, ilu jest chętnych, to jutro rano pojadę negocjować cenę (i dowiedzieć się, czy jest to w ogóle możliwe) :)

Flagi 2013/11/06 20:43 #12162

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Instytut Heraldyczno-Weksylologiczny, odpowiadając kilka lat temu na liczne zapytania instytucji doprecyzował szczegółowo zasady eksponowania biało-czerwonych flag. "Na fladze nie umieszcza się żadnych napisów i żadnego rodzaju rysunków"
A do jednej stowarzyszeniowej z logo analogicznym do strony chętnie się dorzucę.
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

Flagi 2013/11/06 20:36 #12161

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Po rozważeniu tematu, przyłączam się do opinii przedmówców i obstaję za pozostawieniem w spokoju flag narodowych i pomyśleniu o czymś bardziej neutralnym. Na razie na niedzielę możnna by zrobić jedną stowarzyszeniową a resztę puste narodowe.
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Davis

Flagi 2013/11/06 20:36 #12160

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Online
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Kasiu właśnie o tym logo myślę i dlatego rzuciłem jego propozycję. Dodatkowo można dodać tylko jakiś napis który by bardziej wyeksponował nazwę stowarzyszenia.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Flagi 2013/11/06 20:35 #12159

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Nie bardzo podoba mi się pomysł z flagą i napisem na wyjazd do Torunia.

Iceman mamy już projekt poprawionego logo. Piobak zamienił Grudziądzka Stronę Rowerową na Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz.
Takie logo na białej fladze byłoby odpowiednie.
A windery zostawmy na później.
Możesz więcej niż myślisz :)

Flagi 2013/11/06 20:31 #12158

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Piotruss napisał:
jak mogę wtrącę swoje 3 grosiki :)
Więc jak mają już być wydawane pieniądze na nadruk na flagę to wolę wam dołożyć i zrobić coś raz a porządnie

allegro.pl/beach-flaga-winder-220x90cm-flagi-zagiel-reklamowa-i3620138984.html

Łotrus, nie badź gołosłowny i wrzuć np. składki za 40 lat z góry i będzie na 20 sztuk winderów. Co Ty na to sponsorze?

Flagi 2013/11/06 20:30 #12157

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
z lewej strony należy zostawić więcej miejsca na sztycę :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Flagi 2013/11/06 20:28 #12156

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Online
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
A żeby było jasne ja nikomu nic nie narzucam tylko podrzucam ogólny pomysł, który wg mnie byłby złotym środkiem pomiędzy napisem na fladze narodowej a jakimś wymysłem w postaci windera.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kama, MARCINHD

Flagi 2013/11/06 20:26 #12155

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
iceman150 napisał:
Jeśli stowarzyszenie miałoby wykorzystywać logo analogiczne do stronki to może warto na białej fladze dać owe logo plus wielkimi czarnymi literami napis dookoła. Z tym że nadruk będzie odpowiednio droższy i dojdzie kosz zakupu białych flag.

Popieram Icka :-)

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

Flagi 2013/11/06 20:15 #12154

  • Pes
  • Pes Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 208
  • Otrzymane podziękowania: 96
  • Oklaski: 6
Tak tylko wrzucę poprawione z uwzględnieniem wymiaru flagi. Myślę, że taka proporcja może być :)

Flagi 2013/11/06 19:59 #12153

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Piotruss napisał:
Pytanie nr.1
czy Toruń lub inne miasto ma jakikolwiek baner masy na fladze narodowej??(nie)
Pytanie nr.2
co ma flaga narodowa do Masy Krytycznej??(NIC)
kwestia kasy??
uważam,że znajdą się chętni,prawda??

Czy są chętni do zrzucenia się po 115 zł (plus przesyłka) na windery? Proszę o deklaracje :)

Flagi 2013/11/06 19:54 #12152

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 9
pieter napisał:
Maldruk nie chce gadać poniżej 30 sztuk. Poza tym Stowarzyszenie nie ma jeszcze kasy, więc kto będzie pokrywał wydatki? Staram się zrobić nam reklamę jak najmniejszym kosztem, a Łotrus już zapomniał, jak fruwał po Grudziądzu z narodową flagą z napisami GRUDZIĄDZKA MASA KRYTYCZNA.

HAHA ta flaga nadal leży u mnie :) mogę ją wyprać i oddać trzeba tylko dwie literki podkleić i można wykorzystać na sobotnią masę,a na winder pozbierać kasę i zrobić raz a porządnie :)
Łotrus

Flagi 2013/11/06 19:52 #12151

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Online
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Jeśli stowarzyszenie miałoby wykorzystywać logo analogiczne do stronki to może warto na białej fladze dać owe logo plus wielkimi czarnymi literami napis dookoła. Z tym że nadruk będzie odpowiednio droższy i dojdzie kosz zakupu białych flag.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Flagi 2013/11/06 19:49 #12150

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Maldruk nie chce gadać poniżej 30 sztuk. Poza tym Stowarzyszenie nie ma jeszcze kasy, więc kto będzie pokrywał wydatki? Staram się zrobić nam reklamę jak najmniejszym kosztem, a Łotrus już zapomniał, jak fruwał po Grudziądzu z narodową flagą z napisami GRUDZIĄDZKA MASA KRYTYCZNA.

Flagi 2013/11/06 19:43 #12149

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Pieter,rozumiem,że nie ma teraz już czasu, ale może oprócz kilku podarowanych narodowych można zrobić kilka jednokolorowych,np. białych z przygotowanym przez Pesa nadrukiem?
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

Flagi 2013/11/06 19:36 #12148

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 9
Pytanie nr.1
czy Toruń lub inne miasto ma jakikolwiek baner masy na fladze narodowej??(nie)
Pytanie nr.2
co ma flaga narodowa do Masy Krytycznej??(NIC)
kwestia kasy??
uważam,że znajdą się chętni,prawda??
Łotrus

Flagi 2013/11/06 19:34 #12147

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Masz Łotrusie absolutną rację. Jest jednak pewien problem - koszty. Flagi już mamy, zostały nam podarowane. Drzewce kupiłem po 4 zł w Bricomarche. Jest kwestia nadruku. Zgadzam się z Davisem, że trochę wiocha, ale jak pojedziemy z samymi flagami, to nikt nie zauważy, że to Grudziądz jest na masie krytycznej. Proszę Was o wypowiedzi na ten temat :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotruss
Czas generowania strony: 0.298 s.