Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Bezpieczny Rowerzysta

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Bezpieczny Rowerzysta

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2018/05/15 18:37 #31212

Uthark

Uthark Avatar

Ja mam OC na szkody podczas korzystania z dróg jako rowerzysta i pieszy w ubezpieczeniu mieszkania na wszystkich zameldowanych.
2018/05/09 14:28 #31199

piowini

piowini Avatar

"Krzysztof Chmielewski podróżował na rowerze z Kanady do Argentyny. Kilka dni temu media obiegła informacja, że został odnaleziony martwy w Meksyku".
Strach i żal.
Aż nie chce się wyjeżdżać.
2014/09/10 21:12 #18392

Pietrek

Pietrek Avatar

j23 napisał:
Inną opcją ubezpieczenia nie tylko na rowerze jest wstąpienie do PTTK (40 zł/rok dorośli, 20 zł/rok dzieci, emeryci i bezrobotni). Członkowie objęci są ubezpieczeniem na cały rok - 24 godz/dobę.

Tez fajnie, ale mi akurat głównie chodziło o OC. NNW mam jako dodatek.
Link do ogólnych warunków ubezpieczenia:
www.pzu.pl/c/document_library/get_file?uuid=6424dac5-3704-4d0d-bb96-b8d22aa7dd5f&groupId=10172
2014/09/10 20:51 #18390

Pietrek

Pietrek Avatar

Jak byś chciał się przejechać np. rowerem to pomieszczenie "budka" Agenta PZU S.A. znajduje się za budynkiem Urzędu Stanu Cywilnego, koło garaży na terenie parkingu wodociągów.
2014/09/10 20:36 #18388

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Pietrek........ ja bym był zainteresowany samym casco roweru, ubezpieczeniem bagażu podróżnego , odpowiedzialnością cywilną.... czy możesz mnie umówić z tym agentem? lub wskazać mi na priv kontakt do niego? dzięki :)
2014/09/10 07:42 #18380

j23

j23 Avatar

Plik załącznika:

Nazwa pliku: NNW_2014_u...yjna.pdf
Wielkość pliku:64 KB

Ciekawe jest czy ubezpieczenie obejmuje tylko zdarzenia na rowerze?
Tak wynika z polisy gdzie piszą rowerzysta - a nim jesteśmy tylko na rowerze.
Inną opcją ubezpieczenia nie tylko na rowerze jest wstąpienie do PTTK (40 zł/rok dorośli, 20 zł/rok dzieci, emeryci i bezrobotni). Członkowie objęci są ubezpieczeniem na cały rok - 24 godz/dobę.

Plik załącznika:

Nazwa pliku: NNW_2014_u...yjna.pdf
Wielkość pliku:64 KB
Załączniki:
2014/09/09 20:52 #18375

Ewellka

Ewellka Avatar

Dzięki za informację :) Dobrze wiedzieć, że można się ubezpieczyć :silly:
2014/09/09 20:42 #18373

Pietrek

Pietrek Avatar

Spotykając się często jadąc rowerem z różnymi niebezpiecznymi sytuacjami na drogach, zarówno tych rowerowych jak i tych po których poruszają sie samochody. Postanowiłem się ubezpieczyć od skutków nieszczęśliwych wypadków, a także zminimalizować skutki ewentualnego pokrywania szkód z własnej kieszeni, gdybym to ja był przyczyną kolizji drogowej lub wypadku. Wykupiłem sobie ubezpieczanie rowerzysty "Bezpieczny rowerzysta" w PZU. Koszt tego ubezpieczenia zależy od kwoty sumy ubezpieczenia. Ja swoje mam na kwotę 10000 zł OC i NNW. Koszt rocznego ubezpieczenia wyniósł mnie 33 zł na rok. Jak widać na dołączonym zdjęciu można obniżyć jeszcze o 15% koszt ubezpieczenia jeśli ubezpieczyła by się grupa 10 lub więcej osób. Np. Nasze Stowarzyszenie :)



Link do strony opisującej to ubezpieczanie plus ewentualne opcje dodatkowe : www.pzu.pl/produkty/kompleksowe-ubezpieczenie-bezpieczny-rowerzysta
Pozdrawiam
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.193 s.