Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Nikon F-601

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Nikon F-601

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/11/14 23:33 #20262

Bartek

Bartek Avatar

Macieju przekonales mnie :) Aparatem się zainteresuje jako amator i zerkne co da się tym osiągnąć :)
2014/11/14 22:15 #20260

maciejPH

maciejPH Avatar

I ten dźwięk uderzającego lustra bezcenny!!!!
2014/11/14 22:13 #20259

maciejPH

maciejPH Avatar

Ooooo a to maja dziedzina - zostałem wywołany do tablicy. Otóż wartość rynkowa takiego aparatu obecnie niewielka. Z czasem się to na pewno będzie zmieniać. Wartość emocjonalna znacznie większa. Zakup film - najlepiej czarno-biały i wykonaj zdjęcia a zobaczysz co to znaczy "zaklinać kliszę (powinno być film) w aparacie fotograficznym". W cyfrowym świecie fotografii wykonywanie zdjęć analogiem to prawdziwa uczta dla wszelkich zmysłów fotografa. To czysta forma fotografii porównywalna z motocyklem żużlowym, który oprócz gazu i kompletu zębatek nie ma elektroniki (uprościłem oczywiście mocno)
Wykonaj naświetlenie jednego filmu - a dowiesz się o czym ten stary pierdziel (czyli ja ) mówi hi hi hi!!!!
2014/11/14 17:25 #20256

Bartek

Bartek Avatar

Szukałem na allegro i nie znalazłem :) A tu popatrz - wszystko w temacie. Do oddania za 30 zł polskich :)
2014/11/14 16:37 #20255

MARCINHD

MARCINHD Avatar

2014/11/14 15:38 #20253

Bartek

Bartek Avatar

Trafil w moje rece aparat jak w temacie. Wydaje sie byc wszystko sprawne. Nie mam filmu zeby sprawdzic czy cyka dobrze zdjecia.Pytanie do znawcow tematu - bo kilku fachmanow od fotografii pomyka na rowerach :) Co to jest i ile moze byc warte??
Czas generowania strony: 0.191 s.