Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!!

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/10 16:25 #22703

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
Zebrane rzeczy już dostarczone do Domu Dziecka w Białochowie ;)
Dziękuję tym, którzy przyłączyli się do zbiórki :) bo to dzięki Wam udało się tyle zebrać ;)
Jak widać na fotkach, samochód był zapakowany po same brzegi ;) Dzięki!!!



Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Davis, MARCINHD, grudztomek

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/07 14:44 #22667

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
Wszelkie rzeczy dla dzieciaków zbieram max do czwartku!! W piątek popołudniu jedziemy zawieźć wszystko co się uda zebrać.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/06 19:38 #22642

  • Monika
  • Monika Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 304
  • Oklaski: 6
:) Rozmawiałam z wychowawcą z Domu Dziecka z Białochowa i pytałam, czego dzieci najbardziej potrzebują. Chciałabym podzielić się zdobytymi informacjami. Być może ktoś z Was będzie miał coś zbędnego i pomoże.

:( Najbardziej potrzebne rzeczy to:

- bielizna,
- skarpetki, rajstopy,
- dresy,
- obuwie,
- odzież lżejsza i letnia,
- pościel (także do łóżeczka).

Ponadto brakuje też sprzętu typu:

- lampki na biurka,
- komputery,
- rowery,
- hulajnogi.

To, co usłyszałam przekazuję dalej :)

Pozdrawiam :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, MARCINHD, schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/04 10:01 #22579

  • maciejPH
  • maciejPH Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 174
  • Otrzymane podziękowania: 117
  • Oklaski: 0
MARCINHD napisał:
Maciej a nie lepiej razem z nami ze Sławka inicjatywy podjechać po świętach?

Będę miał załadowany samochód, bo i sąsiedzi zebrali różne pożyteczne rzeczy. Więc zawiozę dzisiaj przed świętami.
Jeśli będzie potrzeba po świętach podobnie jak MarcinHD oferuję podwózkę swoim samochodem.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 22:44 #22570

  • grudztomek
  • grudztomek Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 0
Będę miał jakieś zabawki, którymi się już moje dzieciaki nie bawią tylko proszę o info kto, skąd i kiedy będzie jechał to postaram się coś podrzucić.
Podpisu brak !
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 19:44 #22565

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
Oczywiście, jeśli ktoś chce sam tam jechać i pomóc to nie widzę problemu ;) liczy się to, że ktoś chce w ogóle to zrobić :) Ja jednak będę się trzymał swojego planu i od wtorku zaczynam kompletować od człowieków to co się uda zebrać i najpóźniej w piątek chcę wszystko zawieźć do domu dziecka. Większość ludków deklaruje mi przygotowanie paczek właśnie po świętach no i kolega który chce przekazać między innymi łóżeczko chce je zawieźć osobiście i pewnie to, co uda mi się zebrać właśnie z nim zawiozę. Jeśli jednak jeszcze ktoś będzie chciał w ten dzień jechać z nami to zapraszam ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 18:57 #22564

  • Iza
  • Iza Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 2
Ja oczywiście przygotuję paczuszkę dla dzieci i po świętach postaramy się dostarczyć.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 17:39 #22562

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Maciej a nie lepiej razem z nami ze Sławka inicjatywy podjechać po świętach?
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 17:20 #22560

  • maciejPH
  • maciejPH Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 174
  • Otrzymane podziękowania: 117
  • Oklaski: 0
Jutro jadę do Białochowa samochodem zawieźć parę rzeczy typu łóżeczko, materac, krzesełko do karmienia dziecka, jakieś zabawki, książki itd. Jeśli ktoś ma jakieś rzeczy do zawiezienia do Domu Dziecka, a nie ma np. samochodu to podjadę, zabiorę i przekażę w Domu Dziecka.
Wyjazd w godzinach południowych 11-12 ta.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 08:08 #22553

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
jak będziecie potrzebować samochodu do przewozu dajcie znać........ pomogę..
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 07:39 #22552

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
Po moim ogłoszeniu na FB odezwało się kilku znajomych i zaoferowali pomoc. Po świętach mają mieć przygotowane jakieś paczki z ubraniami :) Będę miał też kompletne, nie zniszczone łóżeczko :) Ciesze się, że ktoś zareagował na mój apel o pomoc tym dzieciakom :) sam bym nic nie zdziałał.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, MARCINHD

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/03 07:27 #22551

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
dzięki Monika za numer konta.... to chyba najlepszy sposób na ich wsparcie.... także w dniu dzisiejszym przekażę coś tam na wskazany numer...
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/02 23:38 #22550

  • Monika
  • Monika Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 304
  • Oklaski: 6
My niestety nie mamy odzieży dziecięcej, ale wsparliśmy finansowo dzieci z Białochowa, na nr konta podany w wiadomościach TVSM.

Dla zainteresowanych nr konta 09 9500 0008 0007 1811 2000 0002

Popytam w pracy o ubrania dla dzieci.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, schabik

Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!! 2015/04/01 10:51 #22516

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
Jak w temacie. Mojego kolegi z pracy siostrzenica też tam była, teraz jest u niego pod opieką. Ja mam dwa duże reklamówki ciuszków po mojej córce ale potrzeby są dużo większe!!! Prośba do Was, jeśli macie możliwość pomóżcie!!! Każdy z Was ma jakieś dzieci w rodzinie i może ktoś chciałby oddać ciuszki po swoich dzieciach, zabawki itp. Mój kolega zaoferował, że może zebrane rzeczy dostarczyć do dzieciaków swoim samochodem. Dla niewtajemniczonych przesyłam link www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150330/GRUDZIADZ01/150329168
Liczę, że ktoś z Was pomoże i do moich dwóch worków dołączy jeszcze klika!!!
Czas generowania strony: 0.258 s.