Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: poniedzialek za miasto

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: poniedzialek za miasto

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/04/15 08:29 #22995

wojtino

wojtino Avatar

MARCINHD napisał:
zdrowia Wojtku życzę :)

Dzięki Marcinie i Andrzeju :whistle:
2015/04/15 08:27 #22994

wojtino

wojtino Avatar

Sorry chłopaki ale w związku z moją niedyspozycją trzeba ten dobrze się zapowiadający wyjazd nad jeziorko Kamionkowskie odłożyć na inny termin. Sorry.
2015/04/15 08:20 #22993

MARCINHD

MARCINHD Avatar

zdrowia Wojtku życzę :)
2015/04/15 08:17 #22992

sldtwa

sldtwa Avatar

No to ja też sobie jednak odpuszczę, tym bardziej, że planowałem pokręcić z Wami tylko jakieś 30-40 km, bo o 15 mam pilne obowiązki.
Cóż, innym razem.
A Ty Wojtek zdrowiej :)
2015/04/15 07:58 #22991

wojtino

wojtino Avatar

Muszę odwołać swój udział w dzisiejszym wyjeżdzie, dopadły mnie tzw. korzonki. Przepraszam ale nie dam rady. Jestem na silnych lekach przeciwbólowych i na kilka dni muszę odstawić rowerek. :(
2015/04/14 13:58 #22968

Citas

Citas Avatar

Ja nie chce być ani rozjemcą, ani opowiadać się po którejś ze stron tego konfliktu, ale proszę o więcej empatii, wyrozumiałości i zrozumienia, że tam po drugiej stronie jest człowiek.
Internet niestety, szczególnie w przypadku obcych nam osób, nie pozwala nam stwierdzić co dana osoba czuje pisząc dane słowa.
Dlatego nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, bo przez nie zrozumienie czyichś intencji możemy niewłaściwie zareagować. Ja np w postach Marcina HD, widzę bardziej rady niż swego rodzaju wymądrzanie się.
Nie widzę też powodów dla, których z powodu jakichś drobnych nieporozumień na forum rezygnować ze wspólnych jazd rowerem. Pasja ma łączyć, a nie dzielić. Tego typu konflikty nie są często przenoszone do realnego świata i wątpię by podczas wspólnego wyjazdu ktoś ogrzewał te sprawy.
Pisanie zgodnie z zasadami interpunkcji i ortografii jest wyrazem szacunku dla czytelnika. Owszem nie każdy jest urodzonym literatem, ale stosowanie się do podstawowych reguł nie jest jakimś nieziemskim wysiłkiem, a poszanowanie poprawnej polszczyzny powinno leżeć każdemu na sercu. O wiele łatwiej i przyjemniej się również czyta posty, w których występują przecinki i akapity.
Wracając do początkowej myśli - proszę Was o więcej empatii, bo niechcący można komuś zrobić krzywdę złośliwym komentarzem.
2015/04/13 23:13 #22957

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Ojoj, przydałaby się na trasie do Chemży jakaś taka ładna jak Ty, sama pikna myśl by nas rozgożała a i trasa byłaby lekciejsza !!! B)
2015/04/13 22:55 #22951

Ewellka

Ewellka Avatar

To panowie ciepło się ubierzcie, bo ponoć ma mocno wiać tak jak dziś.

Udanego wyjazdu :cheer:
2015/04/13 22:54 #22949

Krzyś

Krzyś Avatar

Ale ze mszom w katedże, choć wiem, że mało czasa bendzie !!!
Ciekawe co z tom cukrowniom, czy funkcjonuje bo to dla ludzi ważne a tam spore bezrobocie było ?
2015/04/13 22:52 #22948

marcin_ki

marcin_ki Avatar

W końcu ktoś wyraża chęć zwiedzenia Chelmzy kto jeszcze za mną jest
2015/04/13 22:51 #22947

Davis

Davis Avatar

[....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................]Ustawa z 31 lipca 1981 roku o kontroli publikacji i widowisk (Dz. U. nr 20 z 12.08.1981, poz. 99.) :P
2015/04/13 22:51 #22946

sldtwa

sldtwa Avatar

Już się cieszę na ten wyjazd :laugh: Nie mogę się doczekać :woohoo:
2015/04/13 22:47 #22945

Krzyś

Krzyś Avatar

No nie a o mnie zapomniłeś, zawsze muwiłeś że mnie też zaprosiż, nie wtrancaj się tylko pamnientaj o kumplach !!!
Jak wypat to wypat, ale wszyscy rasem !

Chemża to Katedral a katedral to historia, którą przecież Wież że lubiem !

Jade i jusz !!!
2015/04/13 22:47 #22944

marcin_ki

marcin_ki Avatar

Widzę znów ktoś się czepia ortografi zamiast celu. .. Wam naprawde nie liczy się cel tylko ortografia aż tak to was gryzie? Po za tym staram się unikać błędów ortograficznych chyba zresztą widać że mało błędów robie
2015/04/13 22:37 #22943

sldtwa

sldtwa Avatar

Ludzie! Sam nie wierzę w to, co tu czytam. Albo ja zwariowałem albo moi kumple z GSR-u to chodzące anioły i tylko ja o tym nie wiedziałem.
Wtrąciłbym się jakimś mocnym akcentem do tej dyskusji, ale boję się, że jak jeszcze chwilę pobędę w tym wątku, to sam już nie będę wiedział, jak się pisze Chełmża i jak na Pomorzu pisze się pomoże :lol:
Dlatego krótko położę kres tej dyskusji.
Wojtino oczywiście jadę z Tobą.

Aktualna "szczera" lista obecności:
B) Wojtino
B) Marcin_ki
B) Bartek
B) sldtwa


I jak? Może być? :woohoo:
Czas generowania strony: 0.320 s.