Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 3. UŁAN600- 24.05.2024

3. UŁAN600- 24.05.2024 2024/06/01 00:09 #34154

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1702
  • Otrzymane podziękowania: 1023
  • Oklaski: 12
No jeśli puścili Was najbardziej epickimi fragmentami miłosnej to grubo. W okolicach Kwidzyna i Susza są piękne przeciwpożarówki stworzone wręcz pod gravele.
Co do błota, to niestety pogoda dołożyła swoje 6 groszy i zapewne nieco podniosła poprzeczkę. Ale z tego co widzę obyło się bez gleby na błocie :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Qba84

3. UŁAN600- 24.05.2024 2024/05/26 13:28 #34153

  • Qba84
  • Qba84 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 757
  • Otrzymane podziękowania: 1239
  • Oklaski: 12
Ułan24 powoli się kończy... Jeszcze zawodnicy są na trasie... Do końca nie byłem zdecydowany na udział, zapisałem się na kilka dni przed zamknięciem listy :silly:

Wybrałem opcję GALOP250, uważając ją za najbardziej rozsądną- dość daleko, ale bez przesady (600 to dla najtwardszych harpaganów, 130 natomiast zbyt mało). KOŃSKI350 nie wchodził w grę- nie tylko dla mnie, jak się okazuje; ledwo liczył kilkunastu zawodników...

Trasa miała być lekka- faktycznie, kapitalnych szuterków było dużo, organizator- co się chwali- nie wycinał asfaltu za wszelką cenę, przez co można było trochę odpocząć nabijając jednocześnie kilometry :ok: Ale były i odcinki przez chwytające kierownicę zielsko, przez chmary latającego robactwa... No i piachy- choć dzień, dwa wcześniej popadało, to gdzieniegdzie były- i to straszliwe :pinch:

Dla mnie najtrudniejszy był początek i koniec: zjazd z Łosiowych sprawił mi nielichy problem... Także Miłosna- choć swoje umiejętności przełajowe uważam za cokolwiek mierne- to na tamtejszych singlach udało mi się wyprzedzić dużą grupę zawodników radzących sobie na wąskiej gumie gorzej ode mnie (jechałem na oponach 38 nabitych na 2,2 bara, co było bardzo dobrą decyzją). Niemniej to trudny odcinek; #iceman150- dobrze znasz Miłosną, to wiesz o czym mówię :whistle:

Za to później- szuter tylko furczał po kołami, świetne takież drogi k. Jezioraka i gdzie bądź indziej- teraz nie pomnę- gdzie prędkości rzędu 26-28 km/h utrzymywało się bez wysiłku :evil:

Za to wjazd do Iławy uznaję za niepotrzebny- nic tam nie ma, miasto brzydkie, rozgrzane- co od razu poczułem, z fatalną infrastrukturą rowerową, za to z obfitymi zakazami... Nie wiem, po co to było...

Końcówka natomiast- to już pot i łzy- od Rogóźna- błoto, błoto nad Morskim Okiem, piachy za Maruszą, piach w Wałdowie Szlach. (tam jedyny raz mnie pokonał- prowadziłem rower) i znowu błoto- ale to naprawdę straszliwe błoto w Szynychu na podjeździe na wał ppow. I napędzające strachu błyski burzy :pinch: :S No i singiel STW- szkoda gadać- po deszczu, przy latarce, na wąskiej gumie, ech...

Podsumowując- dwieściepięćdziesiątka była dobrym wyborem- na tyle dalekim, żeby pojechać w nieznane, jednocześnie na tyle krótkim, żeby nie przejmować się gospodarowaniem siłami- można na takiej trasie jechać do odcięcia i się epicko pościgać xD

Migawki z trasy:



Nad Jeziorakiem...



Maszkary iławskie...




Na koniec wyniki: trasę pokonałem w 14 godzin 55 minut (13 godzin samej jazdy), co dało mi 58 miejsce OPEN (na ok. 130 uczestników) B) :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Kasia, Red

3. UŁAN600- 24.05.2024 2023/12/23 23:09 #34096

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Forme długodystansową to ja muszę mocno odświeżyć - ale zarejetrowany i opłacony jestem na "KOŃSKI" :) Który nawet jeszcze nie ma podanej odległości :P Także Kubuś - do zobaczenia na trasie :)
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Qba84

3. UŁAN600- 24.05.2024 2023/11/15 21:08 #34073

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1702
  • Otrzymane podziękowania: 1023
  • Oklaski: 12
No ja chyba pozostanę przy "nieco" krótszych dystansach. W tym roku to nawet dystans Mini mnie zniszczył ;)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Qba84

3. UŁAN600- 24.05.2024 2023/11/13 11:33 #34072

  • Qba84
  • Qba84 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 757
  • Otrzymane podziękowania: 1239
  • Oklaski: 12
Ruszyły zapisy na trzecią edycję ultramaratonu UŁAN600 organizowanego przez kolegów z WB B) :ok:

Ktoś planuje start pod szyldem GSR?

W tym roku nie startowałem z rozmaitych względów, zobaczymy czy się zmotywuję na przyszły :whistle:

iceman150? Tradycyjnie o czteropak? xD xD xD

Link do strony zawodów:

wbtiming.pl/Ulan600-2024
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek
Czas generowania strony: 0.093 s.