Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/gsr.matemato.ehost.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/_s0.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: popracowe rowerkowanie

O:popracowe rowerkowanie 2012/07/08 11:25 #4482

  • szczepan
  • szczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
mam inne jeszcze hobby które bardzo lubię wiec sobota i niedziela wstaje raniutko bardzo raniutko bo o 4 rano ale to tylko jak jest lato lub wiosna :)wiec mam co robić też ale miłego pedałowania wam życzę a ja bym was tylko zwalniał,ja lubię sobie słuchawki na uszy założyć muzykę Kazika zapodać i pedałować obojętnienie gdzie bez określonego celu.ale kiedyś się z wami gdzieś wybiorę.

O:popracowe rowerkowanie 2012/07/07 23:52 #4478

  • Bożena (rybka)
  • Bożena (rybka) Avatar
To dołącz jutro do nas :laugh: a my Ci pomożemy !!!! :silly: ;)

O:popracowe rowerkowanie 2012/07/07 23:32 #4477

  • szczepan
  • szczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
nie nie porzuciłem, jak się chce coś osiągnąć to potrzeba systematyczności i zapału żeby po tygodniu nie odpuścić ;) rowerkuje i jak na razie nie chce przestawać bo jeszcze tak z 5 kilo by się przydało zgubić gdzieś, tylko wydaje mi sie ze te drugie 5 już będzie trudniej zgubić, ale nie poddaje się!

O:popracowe rowerkowanie 2012/07/07 23:16 #4476

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Miło przeczytać, że nie porzuciłeś roweru :)

Pozdrawiam :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

O:popracowe rowerkowanie 2012/07/07 22:32 #4475

  • szczepan
  • szczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
długo nic nie pisałem, ale nie oznacza to ze nie rowerowałem wręcz przeciwnie kiedy tylko mogłem to pedałowałem i mogę się pochwalić ze 5kg gdzieś mi już spadło wiec jestem zadowolony i z rowerowania i diety i ze zguby :). jeździłem gdzie się tylko dało, słuchawki na uszy okulary na oczy i naprzód :)jest ok i Bardzo się ciesze z tego :)

O:popracowe rowerkowanie 2012/06/04 09:52 #4241

  • wirus
  • wirus Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • byle ruszać tyłek
  • Posty: 219
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Bożena (rybka) napisał:
A wiecie że dzisiaj był Dzień Rowerzysty?

Ja ten dzień poświęciłem na czyszczenie roweru :laugh:

O:popracowe rowerkowanie 2012/06/03 21:45 #4240

  • Bożena (rybka)
  • Bożena (rybka) Avatar
Jak nie sprzyja !? :P
Mimo że wiało to i tak pojechałam na Gogolin :) a w drodze powrotnej miałam z wiatrem :silly: i na liczniku 28 km/h


P.S.
A wiecie że dzisiaj był Dzień Rowerzysty?

O:popracowe rowerkowanie 2012/06/03 18:44 #4238

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Dzisiaj była idealna :P
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

O:popracowe rowerkowanie 2012/06/03 17:20 #4237

  • szczepan
  • szczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
kurde pogoda nie sprzyja jak na razie rowerkowaniu, i co smuci bardziej następny tydzień ma być też deszczowy :( :S

O:popracowe rowerkowanie 2012/05/30 15:59 #4206

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
Jak najbardziej polecam Wielki Lubień, wieś jest ładnie położona, jeśli chodzi o ciekawe obiekty do zwiedzania, to: kościół (wewnątrz umiejscowiona jest tabliczka - ślad powodzi z 1855 r.), niedaleko kościoła znajduje się też niedawno odnowiony dworek z XIX w., ponadto znajdziesz dość dobrze zachowaną chatę mennonicką (niedaleko skrzyżowana dróg do Nowego i Wielkiego Komorska), a w pobliżu pozostałości cmentarza mennonickiego.

O:popracowe rowerkowanie 2012/05/29 19:32 #4204

  • szczepan
  • szczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
teraz działa(tamten post proszę o usuniecie)
Załączniki:

O: popracowe rowerkowanie 2012/05/29 19:09 #4202

  • szczepan
  • szczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
dzisiaj zrobiłem sobie tylko rundkę na około jeziorka bo troszkę pogada się popsuła i zaczęło wiać, ale tak sobie przeglądałem mapkę i znalazłem coś ciekawego Wielki Lubień (był ktoś tam możne)są zabytki nawet do pozwiedzanie i można zdjęcia porobić a całkiem nie daleko i chce teraz się tam wybrać jak będzie ładniejszy dzień :) dokładnie sobie obejrzę :P

O: popracowe rowerkowanie 2012/05/29 10:58 #4201

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Już próbopwałem kolegę namówić, bo widzę, że rozbudziła się w nim pasja.

Pisanie o swoich rowerowych pasjach i przejażdżkach na forum strony rowerowej to moim zdaniem bardzo fajny pomysł, bo mozna w ten sposób zarazić tym innych. Kto będzie chciał, to będzie czytał a Ty stworzysz sobie coś w rodzaju pamiętnika.

Co do zdjęć, to mam dwie propozycje:

1. Do każdego postu możesz zawsze dołączyć jedną, wybraną, najbardziej oddającą Twój wyjazd fotkę (wysokość nie większa niż 1200 pikseli i szerokość max 800 oraz nie więcej niż 500 kb). Na dole masz przycisk \"Dołącz Obraz\"

2. Jeśli będziesz chciał wstawić więcej fotek, to wybierz najładniejsze i najbardziej oddające Twój wyjazd i prześlij mi na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Zrobimy osobną galerię, a tu na forum wstawisz do niej link.

Pozdrawiam
:silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

O: popracowe rowerkowanie 2012/05/29 10:18 #4200

  • wirus
  • wirus Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • byle ruszać tyłek
  • Posty: 219
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Nie patrz na kilometraż :) grunt to pedałować i podziwiać naturę!
Wrzuć czasami coś na umawialnie, być może znajdzie się ktoś do kompletu :) i sam zjawiaj się czasami.

popracowe rowerkowanie 2012/05/28 21:50 #4199

  • szczepan
  • szczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
Witam temat nazwałem tak ponieważ spacerowałem po pracy i tak jak mówiłem chce to robić codziennie oczywiście w miarę możliwości i pogody i tak dalej(kto czytał wcześniej posty to wie co mam na myśli) , wiec temat będę kontynuował.
Wiec po spacerowałem sobie za most zwiedziłem Dragacz,Michale,Bratwin,Wielkie Stwolno, zobaczyłem sobie nowy most, całość trasy wyszła mi 30 km ze średnia jechanie jakieś 17,4 km/h wiec jak na nowicjusza to chyba dobrze, chociaż pewnie można i lepiej.A co najciekawsze wracając rowerkiem podjechał do mnie samochód,szyba się opuszcza patrze a to kumplem którego nie widziałem z 10 lat, mówił ze poznał mnie po łysince hehe,i zdziwiony ze nie może mnie na osiedlu znaleźć a znalazł za Wisłą hehe. mam kilka fotek ale nie bardzo wiem jak tu wpakowaća i nie wiem czy ktoś chce oglądać :P pozdrawiam i do usłyszenia.
Czas generowania strony: 0.205 s.