Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Poniżej i powyżej poziomu morza czyli....

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Poniżej i powyżej poziomu morza czyli....

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/06/20 09:15 #8886

wojtino

wojtino Avatar

Lasu rąk nie widzę...

Czyżbym znowu musiał jechać w pojedynkę?

Ostatnio odzwyczaiłem się od tego...

Ponownie będę zmuszony ćwiczyć hard ducha i woli?

Tak,tak, jazda samemu na kilkudniowym wypadzie rowerowym to nieustanna walka z własnymi słabościami.

Z doświadczenia wiem że najtrudniej jest zdecydować się, wyruszywszy okazuje się że jest wspaniale, cudownie, bosko...

Czy nikt nie podejmie tego wyzwania?

Moim zdaniem na taką wyprawę nie potrzebne są nawet sakwy wystarczy plecak i to nie duży. Pięć dni poza domem, cztery noclegi.

Przewidywany koszt wyprawy; nocleg 4X25zł=100zł + do tego 100-200zł na utrzymanie się przy życiu.

Pozdrawiam i zachęcam do podjęcia decyzji na TAK :) :) :) :) :) :) :)
2013/06/18 21:19 #8854

iceman150

iceman150 Avatar

Wojtku a ja chętnie spotkałbym się na miejscu może nie w Elblągu ale nad samym zalewem okolice Kadyn, Tolkmicka w godzinach popołudniowych. Mógłbym pokazać wam kilka fajnych miejsc.
2013/06/18 20:57 #8853

wojtino

wojtino Avatar

...rajd po okolicach Elbląga. :) :) :)


Prawdopodobnie (nie mam jeszcze całkowitej pewności) ruszam na kilkudniową wyprawę po okolicach Elbląga :)

Wyjazd w poniedziałek rano 24.06.2013r. ok. godz. 7:00 :)

Dojazd do Elbląga rowerem 105km :)

Trasa do Elbląga: Grudziądz,Mokre,Wielki Wełcz,Okrągła Łąka,Sadlinki,Kwidzyn,Trzciano,Mikołajki Pomorskie,Tulice,Ramoty,Budzisz,Zwierzno,Gajewiec,Elbląg :)

Nocleg przewidywany: Bursa Szkolna nr 3 Przy ul.Wapiennej 17 lub Camping nr 61 ul.Panieńska 14 :)

Powrót:w piątek 28.06.2013r. rowerem lub pociągiem :)

Zaczynają się wakacje,Ktoś chętny dołączy? :) :) :)
Czas generowania strony: 0.128 s.