Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/05 10:28 #17732

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
aja napisał:
By tradycji stało się zadość, ja także dokładam swoje podziękowania dla wszystkich uczestników tego wypadu i serdecznie pozdrawiam.

Alez droga Aju ;) ;) - slowa sa w tym momencie niepotrzebne - nie sa w stanie wyrazic tego zachwytu ktory mialas na twarzy schodzac z plazy w Gdyni czy tez mruczac slowa podziekowania z nosem w goferze z dzemajem kiedy to rozanielonym wzrokiem wprost pozeralas otaczajaca nas przepiekna scenerie ;) ;) :evil: :evil: :evil:
Amor patriae nostra lex

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/05 02:33 #17727

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
By tradycji stało się zadość, ja także dokładam swoje podziękowania dla wszystkich uczestników tego wypadu i serdecznie pozdrawiam.

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 13:32 #17706

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Aleksandra napisał:
A może były podstawione przez Kierownika w celu podniesienia poprzeczki atrakcji?
A wiec sugerujesz ,ze dziki byly pompowane i sterowane przeze mnie zdalnie z drona?:) Byc moze - ale ratunek Marcina i Krzysia byl prawdziwy - chlopaki sie tak zawzieli ,ze myslalem ze sami zaszarzuja na te dziki:)
Amor patriae nostra lex

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 13:11 #17705

  • Iza
  • Iza Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 2
chunk napisał:
.... ale śmietników nie było :-P a tak serio to bardzo sympatycznie spędzone chwile. Pan kierownik Bartek solidnie i z dbałością o szczegóły wszystko podsumował. Wyprawy z taką ekipą skutecznie pobudziły mój apetyt na więcej. Bardzo udany wypad :-)

...ale śmietników nie było:P - no i nawet ,,zrywek" zabrakło :P - ale nie zabrakło nam wspaniałych wrażeń. Było wszystko czego oczekiwałam - słońce, piasek, woda, piękne krajobrazy, trochę ,,górek" :evil: :evil: a w drodze powrotnej trochę deszczu. Jestem usatysfakcjonowana w 100%.
Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas.
Podziękowania dla Krzysia, który od Warlubia oświetlał mi drogę do domku ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 13:04 #17704

  • Aleksandra
  • Aleksandra Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Również ogromne podziękowania dla Kierownika Bartka B) i dla wszystkich uczestników wycieczki!! Naprawdę spędzić czas z tak super ekipą to czysta przyjemność :) :) :). Mam co prawda jeszcze przed oczami obraz dzików zerkających w moją stronę, ale widziałam je pierwszy raz na żywo, więc jest to też jakieś nowe doświadczenie :). A może były podstawione przez Kierownika w celu podniesienia poprzeczki atrakcji?
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Iza, Krzyś

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 11:00 #17703

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Iza, Krzyś

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 10:47 #17702

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Iza, Krzyś

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 09:27 #17701

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
iceman150 napisał:
A ja pozdrawiam ekipę, która zdążyła mnie zauważyć na ul. Chełmińskiej.

P.S. Bartku czy aby na pewno chodziło Ci o Ergo Arenę? Bo na zdjęciach widzę PGE Arenę :)

Zmęczenie materiału Ice :blush: Oczywiście masz rację - ciągle mi się mylą te dwa obiekty :whistle:
Amor patriae nostra lex

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 08:19 #17699

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
A ja pozdrawiam ekipę, która zdążyła mnie zauważyć na ul. Chełmińskiej.

P.S. Bartku czy aby na pewno chodziło Ci o Ergo Arenę? Bo na zdjęciach widzę PGE Arenę :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 01:29 #17696

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3











Fajne z Was obiekty :woohoo:
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Iza, chunk, Aleksandra

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 00:41 #17695

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3




















B) Jestem baaardzo zadowolony z tej wycieczki !!! :woohoo:
:P Pogoda piekna, ekipa świetna a kierownik na medal :P
:) Tak na poważnie dzięki za wypad, dzięki za towarzystwo - doborowe :woohoo:
:) Zwiedziliśmy to czego nie zwiedziliśmy dotychczas ! :woohoo: Klify Gdyni i cieniutki pasek plaży pod Gdynią, :cheer: przechodąc pod betonowym murem oporowo zaporowego falochronu miało się wrażenie że jesteśmy nie na skraju morza :dry: a na pełnej toni :kiss: , a to za sprawą odbitych fal :) , ich dźwięku, dźwięku :evil: morza itp itd i goniśmy zakonnice ! ale one były lepszymi piechurami, :blink: cóż mają wtyki u tego nad nami ! :silly:
Zaliczyliśmy też muzeum Wojska polskiego w Gdyni :cheer:
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewellka, Bartek, Iza, chunk, Aleksandra

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/04 00:09 #17694

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
.... ale śmietników nie było :-P a tak serio to bardzo sympatycznie spędzone chwile. Pan kierownik Bartek solidnie i z dbałością o szczegóły wszystko podsumował. Wyprawy z taką ekipą skutecznie pobudziły mój apetyt na więcej. Bardzo udany wypad :-)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/03 23:46 #17693

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
A wiec - wycieczka zakonczyla sie bezpiecznym dotarciem do domu - zgodnie z zalozeniami:) Zacnie bylo sie przejechac z ekipa w skladzie:

B) Aja
B) Aleksandra
B) Iza
B) Bartek
B) Chunk
B) Krzys
B) Krzys80
B) Mazur

Jak zwykle na takich wypadach czas szybko nam umknal i nie wiadomo kiedy trzeba bylo wsiadac do pociagu :angry: Zwiedzilismy czesc starego Gdanska.Udalo nam sie zerknac na Jarmark sw.Dominika. Po drodze do Sopotu natknelismy sie na start Tour de Pologne i zobaczylismy wszystkie ekipy startowe :woohoo: Nastepnie szybciutko w dalsza droge i maly najazd na Ergo Arene - zobaczyc na co to poszly pieniadze podatnikow :pinch:
Kawaleczek dalej to na co wszyscy czekali czyli wjazd na okolo 40kilometrowe sciezki nadmorskie :side: Tutaj juz szybciutka kapiel i obiad a zaraz potem piekna guma z urwanym kominem Marcina :S Blyskawiczny przerwis i ruszylismy przez Sopot w kierunku Gdyni. Szukajac dogodnej sciezki na nadmorskie klify natknelismy sie na dosc niebezpieczna przygode w postaci mamy dzik i stadka jej dzieci. Potrzebna byla interwencja herosa w celu umozliwienia przejscia niewiastom :P
Niestety lekko zmylilysmy droge i zamiast na klifach wyladowalismy nad morzem obok nich :blush: :blush: skad czekal nas trudny odcinek przeprawy plaza do Gdyni na skwer Kosciuszki. Posilek wzmacniajacy - zwiedzanie atrakcji Gdyni i nagle zaczal gonic nas czas odjazdu :S :S :S Z posepnymi minami ruszylismy na pociag i z lekkim opoznieniem wystartowalismy do Warlubia. Po drodze pozegnalismy uczestnikow z Nowego czyl Marcina i Ole w Twardej Gorze:( :(
Nieznosne 30 stopni w wagonie zamienilo sie kojace 24 stopnie w Warlubiu i w blysku lampek w komfortowych warunkach niespiesznym tempem rozkoszujac sie aura i bezwietrzna pogoda ruszylismy niepocieszeni w kierunku domu :( :(
W Wlk Lubieniu skropil na kilkuminutowy kapusniak i do Grudziadza wjezdzalismy juz sucha noga okolo 22:45 :woohoo:

Dziekuje wszystkim uczestnikom - szczegolnie tym ktorym dzisiejsza wycieczka sprawila sporo frajdy ze wzgledu na nowe dla nich nieodkryte jeszcze do tej pory rowerowe tereny :P :P Zacnie bylo spedzic w takim towarzystwie rowerowa niedziele :woohoo: Nastepny Hel za okolo dwa tygodnie :laugh:

p.s
Prosze wszystkich fotografow o wrzucanie zdjec - w razie problemow z wrzuceniem o kontakt na priv ze mna - pomoge. Ja wrzuce swoja porcje jutro :P
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): iceman150, mazur, Iza, Krzyś, chunk, Aleksandra

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/03 06:25 #17661

  • mazur
  • mazur Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
Ja też jadę :)

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/03 05:45 #17660

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
Też będę krzyś
B) Bicycle for fun B)

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/03 05:16 #17659

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Będę o 7:15 na Moście. Do zobaczenia:)
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/02 17:19 #17651

  • kaytekrx4
  • kaytekrx4 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 46
  • Oklaski: 2
No masz... Czekałem na powtórkę z zeszłego roku, a tymczasem siedzę chory w chałupie :angry: W każdym razie życzę udanego wyjazdu ;)

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/02 11:14 #17637

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Reasumujac na dzien przed wyjazdem - zebrala sie kameralna grupka w skladzie:

;) Aleksandra
;) Chunk
;) Aja
;) Krzyś80
;) Iza
;) Bartek

Lista zamyka sie do godziny odjazdu pociagu - wiec kto ma ochote jutro zaczerpnac nieco jodu znad morza - zapraszam B) B)
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/02 10:18 #17629

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
aja napisał:
Prawdopodobnie do Was dołączę.
Cieszę się :)Tylko na pewno a nie prawdopodobnie :)
Amor patriae nostra lex

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/02 10:00 #17628

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
Prawdopodobnie do Was dołączę.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Bartek

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/01 10:38 #17607

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Bartek napisał:
chunk napisał:
Hej!
Ubłagałem dziadków żeby wnuczęta na niedzielę przygarnęli :evil: zatem o ile jest jeszcze możliwość to ja i Olka chętnie byśmy wam potowarzyszyli :)

Jasne:) Tylko wam pasuje bardziej do twardej Gory sie udac - bedzie z 5km sciezka rowerowa :woohoo: No i pare minut pozniej pociag :whistle: :whistle:

Git! :)
Jeśli nie będziemy mieli lenia, jak to po sobocie :P popedałujemy do Warlubia, w przeciwnym wypadku Twarda Góra.
Na priv podeśle ci mój nr kom na wypadek gdybyśmy gdzieś pobłądzili ;)

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/01 10:29 #17606

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
chunk napisał:
Hej!
Ubłagałem dziadków żeby wnuczęta na niedzielę przygarnęli :evil: zatem o ile jest jeszcze możliwość to ja i Olka chętnie byśmy wam potowarzyszyli :)

Jasne:) Tylko wam pasuje bardziej do twardej Gory sie udac - bedzie z 5km sciezka rowerowa :woohoo: No i pare minut pozniej pociag :whistle: :whistle:
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): chunk

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/08/01 09:41 #17605

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Hej!
Ubłagałem dziadków żeby wnuczęta na niedzielę przygarnęli :evil: zatem o ile jest jeszcze możliwość to ja i Olka chętnie byśmy wam potowarzyszyli :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/07/31 15:47 #17583

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Dzieki za info:) Przejedziemy w sumie cale wybrzeze od Gdanska do Gdyni wiec jakies miejsce do kapieli mam nadzieje sie znajdzie:)
Amor patriae nostra lex

3.08.2014 - Gdansk - Sopot - Gdynia - Jarmark sw.Dominika 2014/07/31 14:55 #17582

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Dopiero wróciłem z 3Miasta. Jarmark Dominikański - tłumy. Uważajcie na ceny, są podniesione.

W Sopocie uważajcie na znaki i prędkość. Na niektórych ścieżkach rowerowych (w centrum) jest ograniczona do 10 km/h.

Gdynia, Nabrzeże Kościuszkowskie, plaża miejska (oglądałem w weekend mistrzostwa świata samolotów. Fantastyczne :) Na plaży prawie szpilki nie można było wetknąć) - rower można wprowadzić. Jeżeli chcecie się kąpać, to nie przy samym głównym wejściu, tylko jak najbliżej Sopotu, gdzie plaża się zmniejsza. Przy głównym wejściu napotkacie w wodzie wszystko, co w wodzie nie opada na dno. Śmieci.

Życzę pięknych wrażeń :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, MARCINHD
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.507 s.