Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 11.10.2014 - III rajd wujków i cioć z dziećmi z Bąkowa

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 11.10.2014 - III rajd wujków i cioć z dziećmi z Bąkowa

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/10/14 08:27 #19378

Matołek

Matołek Avatar

Ależ jestem piękny na rysunku jak nigdy nawet w rzeczywistości :woohoo:, bo to obraz z dziecięcego serduszka :) A w kwestii nauki rysunku, to ja już wolę pozostać przy jeździe na rowerze, bo w przeciwieństwie do rysowania, to przynajmniej umiem :lol:
2014/10/13 23:47 #19377

NieMialemPomyslu

NieMialemPomyslu Avatar

Jak wujek Tomek chce być na rysunku tak piękny jak w rzeczywistości to musi Kacpra, oprócz jazdy na rowerze, nauczyć rysunku. "Wszyscy przy stole" autorstwa Klaudii oraz autoportret Arletki z wujkiem Lolkiem i panem leśniczym również rozpoznane. Pozdrawiam, Alicja.
2014/10/13 20:16 #19355

Hajen

Hajen Avatar

Na 5 rysunku rozpoznaje leśniczego ,Lolka i Arletkę :)
No i wszystkich przy obiedzie :)
2014/10/13 20:07 #19353

Kasia

Kasia Avatar

Serducho się radowało, jak chociaż przez chwilę mogłam zobaczyć uśmiechniętych i zadowolonych wszystkich uczestników rajdu :)

Ps. Ciocia Ala podpowiedziała mi, że jestem na dwóch rysunkach. Po wnikliwej analizie mam swoje typy :woohoo:
2014/10/13 17:11 #19351

Matołek

Matołek Avatar

Bartek napisał:
Poplakalem sie :) Wybacz Tomku ale tez o tym gosciu myslalem B)

Wybaczam ;) :lol:
2014/10/13 16:06 #19348

Bartek

Bartek Avatar

matołek napisał:
Hmmmmmm... wujek Tomek, czyli ja? Jeśli tak, to musi być ten łysy z wielką jajowatą głową bez kasku na trzecim rysunku :P Zgadłem? :cheer:

Poplakalem sie :) Wybacz Tomku ale tez o tym gosciu myslalem B)
2014/10/13 14:27 #19345

Matołek

Matołek Avatar

Hmmmmmm... wujek Tomek, czyli ja? Jeśli tak, to musi być ten łysy z wielką jajowatą głową bez kasku na trzecim rysunku :P Zgadłem? :cheer:
2014/10/13 11:41 #19341

NieMialemPomyslu

NieMialemPomyslu Avatar

Czekałam na to pytanie. Na sześciu rysunkach nie zabrakło nikogo z uczestników wycieczki. Wystarczy siebie odnaleźć i wszystko będzie wiadomo. Wujek Tomek jest tak wyrazisty, że o pomyłce nie ma mowy. Mała podpowiedź. Autorami rysunków są: Arletka, Klaudia, Andżelika i Kacper. Pozdrawiam, Alicja.
2014/10/12 23:15 #19338

Matołek

Matołek Avatar

Baaardzo dziękujemy dzieciom za rysunki-laurki :woohoo: To bardzo miłe i sympatyczne :laugh: A może zdradzi nam ktoś autorów poszczególnych obrazków? Bardzo jestem ciekawy :lol:
2014/10/12 22:28 #19337

j23

j23 Avatar

matołek napisał:
Od dziś mianuję Cię naszym naczelnym stowarzyszeniowym i GSRowym fotomistrzem i nakładam zakaz jazdy rowerem bez aparatu
Masz Tomek rację - poświęcenie godne mistrza

Załączniki:
2014/10/12 17:09 #19324

ainak

ainak Avatar

Chciałam pogratulować wszystkim dzieciom za wytrwałość i dojechanie do mety w szczególności Patrykowi, który dał radę. Gratuluję. Chciałabym jeszcze pochwalić starszych chłopców, którzy jechali bezproblemowo i sprawili miłą atmosferę. Dzięki Chłopaki;-)
2014/10/12 16:57 #19323

j23

j23 Avatar

Hajen napisał:
Mam nadzieje że takie inicjatywy będą kontynuowane.Nie musi to być jakiś daleki rajd,wystarczy kilka kilometrów zakończonych ogniskiem,czy w okresie letnim szaleństwem w jeziorku .(a może rozegraniem meczu na terenie Domu Dziecka).
Świetny pomysł
Myślę, że w tym roku moglibyśmy zafundować dzieciakom grilla, albo w Bąkowie albo w Rulewie (jeśli właściciel Hanza Park się zgodzi). kiełbaski kupilibyśmy, a odpowiednia ilość grilli też się znajdzie.
2014/10/12 16:17 #19321

NieMialemPomyslu

NieMialemPomyslu Avatar

Dziękujemy za poświęcenie nam tego, co macie najcenniejsze - swój czas. Co wnieśliście w nasz świat, widać na rysunkach najmłodszych. Pozdrawiam, Alicja.










Załączniki:
2014/10/12 13:52 #19318

Hajen

Hajen Avatar

Dziękuję wszystkim uczestnikom za fajnie spędzony dzień.Mam nadzieje że takie inicjatywy będą kontynuowane.Nie musi to być jakiś daleki rajd,wystarczy kilka kilometrów zakończonych ogniskiem,czy w okresie letnim szaleństwem w jeziorku .(a może rozegraniem meczu na terenie Domu Dziecka).
Jeszcze raz dzięki i pozdrowienia dla mieszkańców Domu Dziecka w Bąkowie.

"Daleko jeszcze do tego Osieła? :)"
2014/10/12 13:10 #19316

Danka

Danka Avatar

Ja też jestem szczęśliwa, że mogłam być wczoraj z dzieciakami i wami :) Zrezygnowałam z uwagi na przeciwności losu z gastroskopii i wybrałam pożytecznie spędzony czas. Czasem tak pędzimy w naszym życiu, że zapominamy co jest w nim najważniejsze. Dla mnie bardzo ważne było wczoraj, że byłam dla kogoś potrzebna, że mogłam zrobić dla kogoś coś po prostu bez analizy korzyści i strat. Będę chciała brać udział w każdej takiej inicjatywie.

P.S. Zacznijcie się przyzwyczajać, że nie będzie trzeba na mnie czekać na wyprawach, koniec z wleczeniem się na końcu :P
Czas generowania strony: 0.166 s.