Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 26.10.2014 ognisko z ekipą z Bąkowa

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 26.10.2014 ognisko z ekipą z Bąkowa

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/11/01 19:53 #19921

Krzyś

Krzyś Avatar

2014/11/01 16:24 #19920

MARCINHD

MARCINHD Avatar

link do filmiku z meczu :
2014/11/01 09:11 #19913

MARCINHD

MARCINHD Avatar

tak jak miało być..... dla wtajemniczonych poszedł link w prywatnej wiadomości :) :whistle:
2014/10/27 20:59 #19830

Matołek

Matołek Avatar

A ja dziękuję jeszcze za wspaniałe, odsercowe portrety :woohoo: Ja dostałem aż trzy :lol:

Dziękuję całej Ekipie za wspólnie spędzone z dziećmi chwile.

Pozdrowerki :)

Załączniki:
2014/10/27 19:54 #19823

Kasia

Kasia Avatar

NieMialemPomyslu napisał:
Podczas ostatniego spotkania zaskoczyliście mnie tym, w jaki sposób dostosowując się do dzieci, spełniliście ich oczekiwania, sami świetnie się przy tym bawiąc.

Chwilami zastanawiałam się kto tu lepiej się bawi i ma większą frajdę ze wspólnych zabaw - my czy dzieci ? :woohoo: :silly: :lol:
2014/10/27 19:44 #19822

Hajen

Hajen Avatar

Z mojej strony podziękowanie dla ekipy z Bąkowa za to że tak świetnie zorganizowali nam niedzielne popołudnie.Bawiłem się wyśmienicie,w czym utwierdzają mnie zakwasy :)
2014/10/27 18:16 #19814

j23

j23 Avatar

My ciągle jesteśmy dziećmi (a przynajmniej chcemy nimi być) - przecież to najlepszy okres w życiu człowieka.
Jeśli udało się nam dać trochę radości dzieciakom z Bąkowa to nas bardzo cieszy.
:) :cheer:
2014/10/27 18:11 #19813

NieMialemPomyslu

NieMialemPomyslu Avatar

Bardzo Wam dziękuję za spotkanie podsumowujące sezon rowerowy. Już wcześniej wiedziałam, że jesteście świetnymi organizatorami rowerowej przygody. Podczas ostatniego spotkania zaskoczyliście mnie tym, w jaki sposób dostosowując się do dzieci, spełniliście ich oczekiwania, sami świetnie się przy tym bawiąc. Podczas całego sezonu dużo od Was się nauczyłam za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam, Alicja.
2014/10/27 06:51 #19808

MARCINHD

MARCINHD Avatar

dziękuję za bardzo udany wyjazd w świetnym towarzystwie do wspaniałych dzieciaczków z niespożytymi pokładami energii. Jak tylko będzie kolejny wyjazd---- oczywiście jadę :)








Załączniki:
2014/10/27 00:30 #19807

Kasia

Kasia Avatar

Serdecznie dziękuję wszystkim ciociom i wujkom, których zdążył wymienić już Krzyś, za wspólnie spędzony czas.

Dzięki zabawom z najmłodszymi ciocie i wujkowie mogli cofnąć się trochę w czasie i przypomnieć sobie jak to wesoło i beztrosko było mając kilka lat. Dzieci były w centrum uwagi, oprócz wspólnych zabaw, mogły liczyć na uwagę i zabawę z wybraną ciocią czy wybranym wujkiem.

Ta sielanka szybko minęła i przyszedł czas na odrobinę rywalizacji. Drużyna rowerowa zmierzyła się z drużyną z Bąkowa w zapowiadanym wcześniej meczu. Cóż, jazda na rowerze wychodzi im znacznie lepiej niż gra w piłkę ;) Nasi panowie pomimo ogromnych starań i gorącego dopingu zostali rozłożeni na łopatki. Wielkie gratulacje dla zwycięzców - drużyny z Bąkowa.

Po tak aktywnym spędzeniu czasu , kiełbaski pieczone nad ogniskiem, smakowały wyśmienicie :)

Dzieci zrobiły nam ogromną niespodziankę. Przygotowały dla nas rysunki - portrety. Żeby otrzymać go na pamiątkę, musieliśmy odnaleźć swój portret :) Dodatkowo, każde z nas, otrzymało bransoletę z gumek zrobioną przez dziewczyny.

To było wspaniałe popołudnie, pełne radości i zabaw a czas, który tam spędziliśmy minął jak zwykle za szybko...

Za prezenty raz jeszcze serdecznie dziękujemy i do zobaczenia podczas kolejnej wizyty :)
2014/10/26 23:27 #19806

Krzyś

Krzyś Avatar


B) Wspaniała zabawa w stołówce, następnie mecz piłki nożnej rozegrany na boisku w Bąkowie pomiędzy reprezentacją gospodarzy Bąkowiacy kontra Roweromaniacy Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz wespół z KTK Kalinka oraz ognisko w Parku w Bąkowie : B)
Uczestniczyli :
Gospodarze czyli Ciocia Alicja i Ciocia Renata wraz z Wujkiem Szymonem i cała wesoła grupa dzieci z Bąkowa, a także :
1 Matołek - prezes SRG /poproszę o okienko/
2 Kasia
3 Ainak
4 Łobuzia
5 Łukasz N
6 Krzyś 80
7 Borci
8 Grześ - prezes KTK Kalinka
9 Mirek
10 Maku
11 Marcin HD
12 Hajen
13 Piobak, który nas odprowadził do Bąkowa
14 Krzyś - fotautor
jeśli o kimś zapomniałem to proszę mnie poprawić


















2014/10/25 22:42 #19788

j23

j23 Avatar

ŁOBUZIA napisał:
14.ŁOBUZIA (tym razem i ja jesli mozna) :)
OCZYWIŚCI ŻE MOŻNA - NAWET TRZEBA
:silly: :evil:
2014/10/24 22:34 #19761

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Kasia napisał:
MIR napisał:
Jeśli jeszcze reprezentacja nie jest skompletowana to ja jestem chętny na wyjazd do Bąkowa. W ostateczności mogę siedzieć na ławce rezerwowych i machać pomponami.;)


Zapraszamy do wspólnej gry.

1. j23
2. Matołek
3. Bartek
4. MarcinHD
5. Hajen
6. Ainak
7. Krzyś
8. ŁukaszN
9. Kasia
10. Jacek
11. Cibor
12. Krzyś80
13. MIR
14.ŁOBUZIA (tym razem i ja jesli mozna) :)
2014/10/24 19:54 #19755

j23

j23 Avatar

Kasia napisał:
Proponuję zbiórkę o godz. 12.40 na placu przed wjazdem na most. (po naszej stronie Wisły)
Uwaga w nocy zmiana czasu !!!
2014/10/24 17:34 #19754

Kasia

Kasia Avatar

Nastąpiła niewielka zmiana planów na niedzielę. Ze względu na sobotnio-niedzielny wyjazd młodzieży, która miała grać w piłkę, mecz rozegramy ok. godz. 16 a wcześniej odbędą się gry i zabawy z młodszymi.
Nie zmienia to godziny rozpoczęcia imprezy - ok. 14

Proponuję zbiórkę o godz. 12.40 na placu przed wjazdem na most. (po naszej stronie Wisły)

Trasa dojazdu przez Bzowo.
Czas generowania strony: 0.227 s.