Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Atlas rowerowy Green Velo

Atlas rowerowy Green Velo 2018/08/08 12:17 #31405

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
piowini napisał:
Albo ja nie potrafię się podaną stroną posłużyć, albo strona jest do niczego. Nic z niej nie wynika. Zresztą głównie interesuje mnie powrót do CG.
Wpisz
greenvelo.pl/mapa
i wybierz opcje "tylko" GreenVelo
Mam a domu do wypożyczenia mapy z całej trasy, więc jeśli chcesz to daj znać - po 20.08.2018 bo teraz jadę na urlop.
Pozdrawiam Grzegorz
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.

Atlas rowerowy Green Velo 2018/08/07 21:57 #31404

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Piowini mam kilka broszur i mapkę Greenvelo właśnie z Podlaskiego. Jak masz ochotę, zapraszam np. na pocztę na Śniadeckich 23 (oczywiście za free do wypożyczenia, moje prywatne).

Szlak Greenvelo wschodnimi granicami Polski od dłuższego czasu chodzi mi po głowie. Czy znajdą się pasjonaci którzy przeznaczą urlop, aby przejechać tą trasą?
Mam nadzieję, że tak :)
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

Atlas rowerowy Green Velo 2018/08/07 16:20 #31403

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Albo ja nie potrafię się podaną stroną posłużyć, albo strona jest do niczego. Nic z niej nie wynika. Zresztą głównie interesuje mnie powrót do CG.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80

Atlas rowerowy Green Velo 2018/08/07 15:26 #31402

  • Marcinelli
  • Marcinelli Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 103
  • Otrzymane podziękowania: 124
  • Oklaski: 0

Chciałem zarzucić temat, trasa jest dokładnie opisana na greenvelo.pl, osobiście będąc na urlopie (niestety nie rowerem) napotkałem się na dwa przystanki i oznakowanie Green Velo Kielce i Sandomierz . Z tego co już się zorientowałem to są zwolennicy i przeciwnicy. Wiem że w te wakacje ruszyła wyprawa tą trasa z Grudziądza (nie znam osobiście, ale prezes związku Morsów Grudziądzkich planował taki wypad niestety nie mam namiarów) jest urokliwa i wymagająca. W te wakacje planuje wyjazd rowerem do Poznania do rodziny na weekend , ale chodzi mi po głowie aby przejechać się Green Velo może przyszłe wakacje, nawet na końcu trasy jestem wstanie zorganizować nocleg dla sporej grupy osób za free.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80

Atlas rowerowy Green Velo 2018/08/07 14:37 #31401

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Proszę o pomoc: :)
Po przejściu fali upałów wybieram się na rowerze trasą Green Velo od Giżycka na wschód, następnie w okolicę Suwałk i zwrot do Grudziądza.Nic jeszcze nie jest dokładnie zaplanowane, łącznie z terminem.
Może ma ktoś do wglądu lub do pożyczenia Atlas rowerowy Green Velo województwa podlaskiego? No i doświadczenie jak na rowerze wrócić z okolicy Suwałk do CG?
Bedę wdzięczny za każdą pomoc.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80
Czas generowania strony: 0.505 s.