Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 19.03.2019 - wtorkowa eksploracja okolic vol. IV

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 19.03.2019 - wtorkowa eksploracja okolic vol. IV

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/03/20 17:11 #31863

Qba84

Qba84 Avatar

I mnie kiełkuje pomysł na wyryp przez Tleń, szlak Leosia- Błędno, tj. dróżka w prawo przy Przystanku.
Aż do KKK (W), czyli Kasparuskiego Krzywego Koła (Wdy) ;-)

Ale to nie w ten weekend :-/

PS Fajne takie czarno- białe fotki.
2019/03/19 20:56 #31862

Matołek

Matołek Avatar

No a zima,
Wciąż trzyma :silly:

A na serio, to trzeba się cieszyć, że nie ma mrozu, bo równie dobrze mógłby jeszcze leżeć śnieg :pinch:

...

No to wróciłem i się nieźle wyszalałem. Miał być pociąg z Tlenia, ale było za ładnie :silly: Miał być z Laskowic, ale zamiast czekać tam godzinę na pociąg, wolałem obejrzeć je z innej perspektywy :)

Brakowało mi jeszcze więcej, tego wiosennego ciepła, którego można było zaczerpnąć wyłącznie poza wiatrem i tylko w chwilach, kiedy wychodziło słońce. Za to zaliczyłem tyle jezior, że już dawno nie miałem tak niebieskiej mapki :ok:

No a z racji, że jedynym kompanem mojej dzisiejszej wycieczki był rower, nie miałem się z kim podzielić swoimi zachwytami, więc zrzuciłem je na Was :lol: Mam nadzieję, że nie macie mi za złe ;)

No to dziękuję za uwagę i jak zawsze - do następnego :woohoo:


Załączniki:
2019/03/19 16:57 #31861

Matołek

Matołek Avatar

No i jak to ładnie ujął ostatnio Qba84 - szampan się należy :lol:


Załączniki:
2019/03/19 16:52 #31860

Matołek

Matołek Avatar

Nie miałem pojęcia, że kierunek Tleń i Wda, to taka kopania tematów na rowerowe wycieczki. Koniecznie muszę tu częściej wracać. Moze nawet w najbliższy weekend? :silly:






Załączniki:
2019/03/19 15:45 #31859

Matołek

Matołek Avatar

No to już wiem, że będę pruł na Laskowice :laugh: no ale co za to mogę, że mamy takie piękne okolice :ok:








Załączniki:
2019/03/19 15:03 #31858

Matołek

Matołek Avatar

A teraz siedzę nad Żurskim Zalewem w oczekiwaniu na kolejną dawkę słońca, słyszę w górze klucz gęsi, wracajacych na wiosnę i biję się z myślami, czy zdążyć na pociąg :whistle: Co począć, kiedy przyroda taka piękna? :unsure:


Załączniki:
2019/03/19 14:52 #31857

Matołek

Matołek Avatar

... las pachnący żywicą ...




... i ciekawy, pewnie samorobny ciągnik do zwózki drewna :)




Załączniki:
2019/03/19 13:18 #31856

Matołek

Matołek Avatar

...tajemnicze bagienka... :)


Załączniki:
2019/03/19 12:39 #31855

Matołek

Matołek Avatar

Dróżki polne, jak malowane... :silly:


Załączniki:
2019/03/19 11:30 #31854

Matołek

Matołek Avatar

... a w słońcu, to nawet autostrada ma swój urok :lol:


Załączniki:
2019/03/19 10:52 #31853

Matołek

Matołek Avatar

Niby jeszcze zima,
Ale już się ledwie trzyma :)
A skowronków nad polami cała już orkiestra :lol: :silly:

No to ruszam dalej :woohoo:


Załączniki:
2019/03/18 20:04 #31852

Matołek

Matołek Avatar

Ponieważ nic nie zapowiada, żeby miało być jutro jakoś super ciepło, ani, że przestanie wiać, mam dwa wyjścia:

1. Ustawić się plecami do wiatru i zobaczyć, gdzie mnie poniesie :woohoo:

2. Buszować po terenach dobrze zalesionych :)

:silly: Tym razem wybieram opcję numer 2 :silly: i pokręcę na pierogi i piwko do Tlenia.

:silly: Po drodze zamierzam się trochę pokręcić i wrócić pociągiem z Tlenia o 15.40 lub Osia (Osi, Osiów, czy jak to się właściwie odmienia??) o 15.50 :)

:silly: Zakładam skromny kilometraż (ok. 60 km), bo jeszcze w nogach czuję weekend :evil:



Serdecznie zapraszam osoby dysponujące jutro czasem oraz lubiące poznawać dogłębnie okolicę i nie bojące się eksperymentów - na całość lub wspólny start :)

No to do jutra, choć wszystko wskazuje na to, że jutro pokręcę solo :ohmy:


Załączniki:
2019/03/15 06:34 #31836

Matołek

Matołek Avatar

Dla przypomnienia:

Matołek napisał:
Rowerowy wtorek powstał z faktu, że tego dnia wyjątkowo bardzo szybko kończę pracę i mogę ruszyć w nieznane, dając upust swojej żądzy przygód i eksploracji okolic. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że z małymi wyjątkami, rowerowy wtorek zagości na trochę na Rowerowym Grudziądzu. Mam wielką nadzieję, że ktoś od czasu do czasu przyłączy się do tego projektu :) Serdecznie zapraszam na całość, jak i do wspólnego startu choćby na kawałek trasy :) Zdaję sobie jednak sprawę, że jest to dzień pracujący...

Wstępny plan pozostaje bez zmian:

:) Koncepcja wyjazdu zakłada eksplorację wybranego terenu, czyli przynajmniej częściowo drogi eksperymentalne, wcześniej mi nieznane :woohoo: Zdarzyć może się więc wszystko, łącznie z noszeniem roweru, błotka, drogi w zaniku :evil:

:) Wyjazd zakłada powrót pociągiem, ale niekoniecznie.

:) Fajnie by było, żeby gdzieś zjeść dobry obiadek :silly:

:) Start o 9.55 z boiska Szkoły Podstawowej nr 8 (ul. Mikołaja z Ryńska 6)

:) Zakładanego dystansu nie ma - ile wyjdzie, tyle będzie B)

:) Tempo raczej spokojne, z postojami w fajnych miejscówkach, ale czasem w pedał trzeba będzie przygnieść :ohmy:

:) Nie ma sztywnych planów, a bieżąca modyfikacja wstępnych założeń jest częścią planu :woohoo:

W razie załamania pogody, wyjazd może zostać odwołany.

Jestem otwarty na propozycję kierunku, w którym mam ruszyć :) Może znowu Brodnica z natarciem z nieco innego kierunku, może Grzybek i obiad w Tleniu z penetracją okolicy, a może jeszcze zupełnie gdzieś indziej :)

Dołączy ktoś chociaż na kawałek? :silly:
Czas generowania strony: 0.297 s.