Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 17.03.2019 Bełchatów.... dookoła kopalni odkrywkowej ....

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 17.03.2019 Bełchatów.... dookoła kopalni odkrywkowej ....

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/03/15 16:28 #31840

Matołek

Matołek Avatar

Hej Marcinie. Dzięki za ekstra propozycję :) Niestety na tę niedzielę mam już inne plany, ale w przyszłości chętnie się do podobnego wariackiego planu podłączę :woohoo:
2019/03/15 10:41 #31837

MARCINHD

MARCINHD Avatar

A może w niedzielę Bełchatów? wyjazd samochodem o 5.00 z rowerami... na aucie
mam dwa wolne miejsca koszt przejazdu ( tam i powrót) - 90 zł od osoby....chętni? ;) - to około 580km tam i nazat więc godziny powrotu nie podaję, gdyż jej nie znam ;)
1. HD Marcin Na Grubym
2.
3.

info o imprezie:
17 marca (niedziela) Załoga Rowerowa ZGRZYT zaprasza na kolejny wielo- rowerowy free przejazd. Tym razem objedziemy dookoła odkrywkę Kopalni Węgla Brunatnego "Bełchatów"(największej kopalni odkrywkowej w Europie) Trasa nieco industrialna,60 km. poprowadzi nas przez tereny przemysłowe kopalni i pobliskiej Elektrowni "Bełchatów" Odwiedzimy m.in. Kleszczów,Żłobnice,Kamień Trząs i Łękińsko. Start o godz.10:00 z Placu Wolności. Będzie ognisko więc zabierzcie żywność.


info od chłopaków:
info od organizatora: Hej!!! Start z Bełchatowa o godz. 10 00 z placu Wolności = trzeba byc punktualnie !!! Na trasie będzie ognisko zabierzcie cos do jedzenia. Cala trasa to okolo 60 km tempo umiarkowane gdyz kilka starszych rowerzystów sie z nami wybiera i nie bedziemy gnac trasa w wiekszosci szosowa z odcinkiem terenowym(szutrówka) w starej części kopalni.Odwiedzimy 2 punkty widokowe w Kleszczowie i Żłobnicy z widokiem na kopalnie i elektrownie. ZAPRASZAM MIŁO BĘDZIE WAS GOŚCIĆ W BEŁCHATOWIE POZDRAWIAM Maciek.

zainteresowani prosze pisać tu w poście, lub bezpośrednio do mnie na 606232724
Czas generowania strony: 0.160 s.