Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 2022.03.20 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Rybno Duże i Małe

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 2022.03.20 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Rybno Duże i Małe

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2022/03/21 14:48 #33752

piowini

piowini Avatar

Chciałem dołączyć. Ale coś mnie dopadło i spędziłem weekend na zamiast na siodełku to na fotelu I ciągle sobie zadając pytanie, czy to jest covid, czy tylko kichanie.
2022/03/20 20:39 #33749

Matołek

Matołek Avatar

Melduję, że wszystkie cele, jakie sobie na dzisiaj zakładałem, z pomocą mojego dzisiejszego towarzysza - Davisa, zostały w stu procentach osiągnięte :ok:

Wspaniały dzień :woohoo: Jeszcze chłodek wisiał w powietrzu, ale przeplatany ciepłymi falami. W miejscach, które dane nam było sowicie obleżeć, ciepełko aż błogo :silly: Przyroda aż buczy do wiosennej eksplozji.... i nawet dwa wiosenne motylki cytrynki nas wesoło mijały :)

Dzięki Davisie za wspólne kilometry :ok:

Tradycyjna galeryja wybranych fotek na pamiątkę...

i do następnego :silly:
2022/03/20 10:16 #33748

Matołek

Matołek Avatar

No to ruszam :woohoo: Kierunek za Wisłę :)
2022/03/20 08:38 #33747

Matołek

Matołek Avatar

20.03.2022 - Dziwne przygody Koziołka Matołka :silly:

Rano po raz pierwszy tego roku usłyszałem śpiew Zięby, co jak dla mnie jest swoistym ogłoszeniem wiosny. W polach też już od jakiegoś czasu słychać skowronki, czas mi więc ruszyć tyłek...

Za godzinkę, może dwie, ruszam przed siebie na kilka godzin leniwego pedałowania. Określenie "leniwego pedałowania" jednak nie oznacza, że będzie 100 procent lajtu, bo moje rowerowanie bywa specyficzne... xD

Z grubsza założenia są takie:

:silly: spontan przede wszystkim i nic na siłę...
:silly: W miarę możliwości trzymać się jak najbliżej przyrody i unikać motoryzacji/cywilizacji.
:silly: Bardzo prawdopodobne są jazdy eksperymentalno-poznawcze, tak więc możliwe jest przedzieranie przez chaszcze i inne niedogodności, czy jak kto woli - smaczki xD
:silly: Ładne miejscówki koniecznie trzeba obsiedzieć i/lub obleżeć.
:silly: Może się zdarzyć, że będzie więcej siedzenia niż jeżdżenia, albo na odwrót ;)
:silly: Jak mi się nie będzie chciało, a będzie możliwość, to wrócę pociągiem.
:silly: Dystans: 50+

Gdyby ktoś chciał się przyłączyć choćby do wspólnego startu, to dopiszę godzinę i miejsce startu. Póki co, zostawiam sobie dowolność.

Pozdro :woohoo:
Czas generowania strony: 0.134 s.