Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 16.06.2022 Małe i Duże Rybno

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 16.06.2022 Małe i Duże Rybno

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2022/06/26 12:15 #33832

iceman150

iceman150 Avatar

Przyznam, miejscówka noclegowa całkiem zacna :)
2022/06/26 07:55 #33831

Matołek

Matołek Avatar

Jak zwykle spóźnione, ale szczere podziękowania za wspólnie spędzony czas :side:

Urokliwą miejscówkę na noc udało nam się znaleźć i to z tych z wyższej półki :ok: U góry my i nasze namioty, w dole wijąca się Wda w otoczeniu cichej, malowniczej przyrody :) A wokół zero cywilizacji - tylko śpiew ptaków. A poranne słońce, to już bajka :woohoo:

Na pamiątkę mała galeria na pamiatkę :)

Pozdrówki i do następnego (to już chyba dziś ;))
2022/06/16 21:54 #33823

Kasia

Kasia Avatar

To był bardzo dobrze wykorzystany dzień.
Pogoda dopisała, towarzystwo również :) Jeziora - niby dobrze znana miejscówka i dla niektórych oklepana trasa, ale w lesie jest tyle dróg, że zawsze można pojechać nową i odkryć urokliwe miejscówki :)
Nad jeziorem urządziliśmy sobie dłuższy postój i można było trochę świątecznie poleniuchować. Woda w jeziorze już całkiem ciepła i sezon kąpielowy mogę uznać za otwarty :D
Jak miło spędza się czas, to jakoś szybko ucieka i trzeba było ruszyć w drogę powrotną albo jak Matołek z Davisem w dalszą, w poszukiwaniu urokliwej miejscówki na noc.

A w całym tym dzisiejszym rowerowaniu udział wzięli:
:silly: Aneta
:) Davis
:) Decybel
:) Matołek
:silly: Kasia
Do zobaczenia na kolejnym.






Załączniki:
2022/06/15 07:45 #33821

Matołek

Matołek Avatar

Póki co wiem, że ruszam na pół trasy. Do jutra rana zdecyduję, czy zabieram ze sobą namiot i znad Rybna ruszę sobie znaleźć jakąś ładną, najlepiej dziką miejscówkę na nocleg, czy jadę całość i nocuję w domu. Mam na taki układ zgodę kierownika :silly:

Wstępnie, gdybym ruszył namiotować, planuję jeden nocleg, a jak mnie najdzie, to nawet dwa :) Dystanse nie za duże, ale asfaltów możliwie najmniej. Raczej buszkraft, zwłaszcza w kwestii wyboru miejsca postawienia namiotu :)

Napisałem na wypadek, gdyby ktoś chciał się do takiej opcji podłączyć :)

Pozdrówki i do jutra :silly:
2022/06/14 21:20 #33819

Kasia

Kasia Avatar

W czwartek mamy dzień wolny od pracy, także wypadałoby go dobrze wykorzystać, czyli powłóczyć się po leśnych ścieżkach i posiedzieć nad Rybnem :laugh: :whistle:

Wstępne założenia na czwartek:

:) start: 11.01 - Skwer Handlowy na Kalinkowej

:) nawierzchnie: tradycyjnie już różne

:whistle: uwagi: jakby cel zmienił się po drodze, to też nic się nie stanie ;)

Chętnych serdecznie zapraszam.
Czas generowania strony: 0.162 s.