Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Witam :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Witam :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/08/31 18:37 #10515

Kama

Kama Avatar

Myślę,że dam sobie radę sama...ale dziękuję :)
2013/08/31 15:05 #10508

Pes

Pes Avatar

Jeżeli chodzi o polutowanie urwanych kabelków to moge na to spojrzeć nie takie rzeczy się ratowało :)
2013/08/31 13:29 #10503

Kama

Kama Avatar

Mój licznik generalnie jest na kabelku...ale ostatnio urwałam kabel włócząc się,a raczej zostałam przeczołgana ;) trasą mocno zarośniętą krzaczorami i niestety jak to ładnie ujął Hardy wczoraj...teraz mam licznik bezprzewodowy...hi,hi... :P
...lecę popróbować złączyć kabelki...jak się nie uda,to czeka mnie kupno nowego... :unsure:
2013/08/30 16:31 #10486

Bar-tek

Bar-tek Avatar

A ja korzystam z pulsometru Polar z licznikiem i czujnikiem kadencji. Jastem baaaaardzo zadowolony, żadnych kabli, pomiar dokładny jeśli chodzi o licznik. Nic dodać nic ująć B)
2013/08/30 13:52 #10483

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

:D
2013/08/30 00:29 #10478

Elvis

Elvis Avatar

Ja mam obecnie Sigmę BC16.12 przewodową z dokupionym czujnikiem kadencji. Kabli się nie boję ... jak urwę to będzie "bez" przewodowy B)
2013/08/29 23:24 #10473

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Przewodowe są przeważnie tańsze i dokładniejsze :)
Bezprzewodowe są wygodniejsze, zwłaszcza kiedy przychodzi pora na serwis, czy chociażby szorowanie baja.

Ja od czterech miesięcy cieszę się Sigmą BC 12.12 STS. Całkiem spoko. To mój trzeci licznik Sigmy i zawsze byłem zadowolony. Za to pierwszy bezprzewodowy, a to dlatego, że zraziłem się do kabla, kiedy go urwałem przy dzwonie xD

Pozdrower
2013/08/29 22:58 #10472

Hokej

Hokej Avatar

Z pewnością się pojawię,może już w przyszłym tygodniu,bo obecnie jestem w trakcie zmiany sprzętu :) Może powiecie coś na temat licznika,odwieczne pytanie przewodowy czy bez? Jakie Wy macie?
2013/08/29 17:14 #10459

Matołek

Matołek Avatar

Witam i cieszę się, że ekipa się rozrasta :woohoo:

Do zobaczenia w terenie :woohoo:

Pozdrowerki :silly:
2013/08/28 22:46 #10446

maku

maku Avatar

Witaj
Możemy pokazać Ci jeszcze kilka innych tras takich jakie lubisz. Zaglądaj do umawialni :)
2013/08/28 21:04 #10442

Hardy

Hardy Avatar

Hej Hokeju - trasy znane. Zwłaszcza ta pierwsza na wieczorny krótki wypad :) Szukaj w Umawialni (jak pisała Kama) na wcześniej planowane dłuższe wypady, oraz w Umawialni -> "Na wariata" - zapowiadane w ostatniej chwili. Ruszamy spod Alfy lub spod Lidla na Strzemyku (zwłaszcza ja).
Widzę, że grupa strzemięcińska jest coraz większa ;)
2013/08/28 19:41 #10438

Kama

Kama Avatar

Witaj,zapraszam do Umawialni ;) Do zobaczenia na kołach... :)
2013/08/28 18:12 #10436

Hokej

Hokej Avatar

Witam całe społeczeństwo rowerowe,Mam na imię Patryk,mam 28 lat,na co dzień pracuje w Rossmannie,a w wolnych chwilach sobie jeżdżę tu i tam,oczywiście nie wyczynowo tylko typowo amatorsko,lubię nowe trasy,trudne odcinki i piękne krajobrazy podczas jazdy.Nie ma nic lepszego niż jazda rowerem,a wokół otaczają Cie drzewa i polany :)Mam nadzieję,że uda mi się załapać na jakieś Wasze wypady,na pewno będę tu często zaglądał.Moje ulubione trasy to Grudziądz-Hanowo-Grudziądz,około 20km spokojnie w godzinkę tak,że pod koniec wystarcza sił na podjechanie pod Strzemięcin no i trasa Grudziądz-Mgowo-Grudziądz około 46 km.Tą trasę polecam szczególnie,nie mówię tu o typowym szlaku czyli przez Linarczyk,Piaski,Dębieniec,Wiewiórki tylko przez las,skręcamy w lewo za Mniszkiem tak jak na Fabryke świeczek i nie jedziemy na Biały Bór tylko odbijamy w lewo i później w prawo na rozgałęzieniu dróg,bo w lewo to na Hanowo,no i tym sposobem wyjeżdżamy dopiero we Wiewiórkach koło sklepu,trasa cudna,musisz mieć naprawdę szczęście,żebyś spotkał jakieś auta na trasie leśnej,a widoki co tu dużo mówić super no i trasa wymagająca,bo końcówka to spore hopki,ale powrót wynagradza nam to wszystko zjazd prawie do samego Grudziądza :)

Pozdrawiam
Czas generowania strony: 0.165 s.