Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Witam ;)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Witam ;)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/03/29 07:01 #13746

MARCINHD

MARCINHD Avatar

witaj :)
2014/03/29 06:51 #13745

Matołek

Matołek Avatar

Witamy serdecznie :woohoo: Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś na rowerach, bo widzę, że jeździsz podobnie, jak niektórzy z nas. Jeździmy też od czasu do czasu w Twoje strony, przejeżdżając przez Słup. Może my przyjedziemy do Ciebie, może Ty do nas :) Może oprowadzisz nas po swoich okolicach, może znasz jakieś fajne miejsce, którego my nie znamy.

Ps. Bardzo lubię fotki. Może podrzucisz link do swojego profilu - oczywiście nic na siłę :)

Pozdrowerek :silly:
2014/03/29 00:52 #13744

mateusz92

mateusz92 Avatar

Hmmmm witam nazywam się Mateusz rocznik 92, jestem z okolic Gruty - Łasina dokładnie Słup :D jeżdżę MTBkiem Kross BE III prędzej był Giant Yukon, czemu rowerek ?? głownie dla przyjemności i z aparatem celem zrobić jakieś fajne foteczki co jest na moim FB zawsze dokumentowane ;) czasem 10 km a czasem 65, każda wyprawa jest też na endomondo zarejestrowana ;) ogólnie streszczając wyjazdy to mhmm wszędzie gdzie prowadzi droga ;) też i gruntowa czasem, Z poważaniem dla kręcących ;)
Czas generowania strony: 0.130 s.