Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Witam serdecznie :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Witam serdecznie :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/06/20 21:22 #28743

Jaca

Jaca Avatar

Witam, jako świeży rowerzysta podzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami; jak zaczynałem ok. 7 miesięcy temu wydawało mi się, że do jazdy potrzebna jest droga.
Hmm, nic bardziej mylnego - szybko doszedłem do wniosku, że wystarczy zwierzęca ścieżka. I wiesz, że wówczas też się myliłem? Dzisiaj największą frajdę mam, kiedy jeżdżę w miejscach, gdzie inni mają problem z chodzeniem no chyba, że idą na grzyby. Można jeździć też po błocie, po plaży i w innych dziwnych miejscach jak np pole rzepaku - spójrz na awatar Matołka. Jednak nie to po czym jeździsz ma znaczenie - to coś dla każdego może być czymś innym i dlatego sam musisz to odnaleźć.
Powodzenia :)
2016/06/20 13:08 #28738

MARCINHD

MARCINHD Avatar

nazwa napisał:
Dam radę pośmigać z Wami na trasach MTB moim crossikiem ? Troche piaseczku, albo drobnych kamyków i jeżdżę jak po lodzie :)

P.S. Dzisiaj w kierunku Nowego spotkałem dwie Panie i jednego Pana pedałujących w stronę Grudziądza, którzy krzyczeli Dzień dobry :) Czy to może był ktoś z tego grona :)?
uwierz mi że dasz radę.... ja kiedyś z nimi pojechałem do Jabłonowa pociągiem a póżniej były już w zasadzie lasy, piach i kamienie...i szosówką przejechałem...więc Ty na szerszych kołach dasz radę na spokojnie :)
2016/06/19 21:30 #28734

Bartek

Bartek Avatar

Nie jest to mtb takie jak jezdzi Maja Wloszczowska czy chlopaki z Whell Brothers :) To raczej turystyczne mtb po najklimatyczniejszych zakatkach okolic Grudziadza - czyli pomalu ,po kozich sciezkach i szutrach ale dla kazdego :)
2016/06/19 20:54 #28733

nazwa

 Avatar

Dam radę pośmigać z Wami na trasach MTB moim crossikiem ? Troche piaseczku, albo drobnych kamyków i jeżdżę jak po lodzie :)

P.S. Dzisiaj w kierunku Nowego spotkałem dwie Panie i jednego Pana pedałujących w stronę Grudziądza, którzy krzyczeli Dzień dobry :) Czy to może był ktoś z tego grona :)?
2016/06/19 20:11 #28732

Adam K.

Adam K. Avatar

Witam
Zapraszam do wspólnego "rowerowania" i zapewniam, że po kilku naszych wycieczkach z elementami MTB nie będziesz chciał wracać na asfalty bo tam takich pięknych okoliczności przyrody nie doświadczysz.
Pozdro
2016/06/19 13:40 #28731

maly

maly Avatar

Gibon napisał:
Widzę, że bardzo często jeździcie ale bardziej po trasach MTB :) no nic może w końcu znajdę coś dla siebie :)

;) Witaj ;)
:ok: Spokojnie nie wszyscy i nie zawsze :)

Pozdrower
B) Maly B)
2016/06/19 09:31 #28723

Matołek

Matołek Avatar

Gibon napisał:
Widzę, że bardzo często jeździcie ale bardziej po trasach MTB :) no nic może w końcu znajdę coś dla siebie :)

Albo tak, jak wielu z nas polubisz trasy MTB :woohoo:
2016/06/19 09:21 #28722

Gibon

Gibon Avatar

Widzę, że bardzo często jeździcie ale bardziej po trasach MTB :) no nic może w końcu znajdę coś dla siebie :)
2016/06/19 08:58 #28720

Matołek

Matołek Avatar

Witaj Michale :) Mam nadzieję, że po długiej przerwie, ale za to na długo :) Okolice Grudziądza, to prawdziwa skarbnica dla rowerowo zakręconych :)

Do zobaczenia na szlakach :woohoo:
2016/06/19 00:48 #28715

Bartek

Bartek Avatar

Strzemiecin ma chyba najliczniejszą reprezentacje na GSR:-) Witam ziomala i zapraszam do śledzenia umawialni :-) Trafi się cos wkrótce:-)
2016/06/18 16:49 #28711

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Witaj
śledź umawialnie...a na 100% znajdziesz coś dla siebie :) do zobaczenia na kołach :)
2016/06/18 16:41 #28709

Gibon

Gibon Avatar

Witam,
mam na imię Michał, zacząłem jazdę na rowerze po bardzo długiej przerwie, aktualnie jestem bardzo początkującym rowerzystą :). Zamieszkuje osiedle Strzemięcin, na ten czas pokonuję trasy do 50 km. Preferuje twarde nawierzchnie, jeżdżę crossem. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się pośmigać razem z Wami po naszym pięknym Grudziądzu (i poza nim :woohoo: ).
Czas generowania strony: 0.189 s.