Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 3 maja 2013 - Pomoc w obstawie półmaratonu

3 maja 2013 - Pomoc w obstawie półmaratonu 2013/04/28 22:12 #7503

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
W piątek, 3 maja blisko 400 biegaczy ruszy na półmaraton Bronka Malinowskiego z Grudziądza do Rulewa. Pisał już o tym Piotruss, ale jak widzę wątek schodzi szybko na dół, więc wrzucam temat do Umawialni.

Bieg organizuje Urząd Miejski w Grudziądzu, Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz GKS Olimpia, a dyrektorem półmaratonu jest znana nam z miejskich rajdów - sympatyczna Pani Iza Piwowarska, która w imieniu biegaczy zwróciła się do rowerzystów z prośbą o wzmocnienie obstawy biegu.

Piotruss i ja piszemy się w ciemno, ale poniżej podaję ppomocne w podjęciu decyzji szczegóły:

:) Nasza rola ma polegać na wyprzedzaniu biegaczy i zamykaniu uliczek, aby na trasę nie wjechały zabłąkane samochody,

:) Obliczyłem, że średnia prędkość najlepszego maratończyka świata, to około 21 km/h, więc trzeba się będzie trochę sprężać, ale nie będzie znowu jakoś cięzko :)

:) Dystans to około 20 km,

:) Trasy jeszcze nie znam, ale postaram się możliwie najszybciej mieć,

:) Bardzo ważne, że bieg odbędzie się bez względu na pogodę, więc jak ktoś się zadeklaruje, to deszcz, nie deszcz...

:) 2 maja 0 19 trzeba się stawić na odprawie, gdzie otrzymamy identyfikatory, kamizelki, instrukcje itp.. Odprawa odbędzie na stadionie Olimpii na trybunie zaraz przy wejściu:)

:) Potrzeba 5-7 rowerzystów, którzy sa bardziej mobilni niz biegacze i samochody (to właśnie my :P )

:) Koniecznie trzeba wspomóc biegaczy, więc deklarujcie się proszę :)

Jak mi się coś przypomni, to dopiszę :)

A jakby była ładna pogoda, to można jeszcze gdzieś pojeździć :)

Pozdrawiam :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.150 s.