Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 2021.02.6 i/lub 7 - Rowerowy weekend na początek lutego

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 2021.02.6 i/lub 7 - Rowerowy weekend na początek lutego

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2021/02/06 18:41 #33360

Matołek

Matołek Avatar

Niedziela

Jak będzie tak mroźnie, jak zapowiadają, to jadę chociaż dookoła Rudnika, albo nad Jezioro Brunatne. Dołączy się ktoś?
2021/02/06 10:07 #33359

Matołek

Matołek Avatar

No to zdecydowałem. Ruszam o 11.03 spod strzemykowego Lidla :silly:

:silly: Pełen spontan, drogi mix :)

:silly: Dystans nieznany,

:silly: Czas jazdy nieznany

:silly: Cel - radocha z rowerowania :woohoo:

Pewnie sam, ale piszę na wszelki wypadek - może ktoś się skusi choćby na kawałek :)

Pozdro :)
2021/02/06 08:14 #33358

Matołek

Matołek Avatar

Sobota:

Póki co, pogoda zapowiada się bajecznie :woohoo: Jedynym mankamentem może być temperatura, dlatego poczekam sobie aż słoneczko nabierze mocy i w okolicach godziny 11 ruszam na śnieżne wojaże po polach i lasach :) Jeśli nie będzie chętnych, ruszam sam. Dokąd dojadę, się zobaczy :silly:

Wstępnie ruszam w stronę Gogolina, potem dalej. Myślę o wycieczce na 40, może 50 km, ale to też zweryfikuje życie :) Tempo takie, co by nie marznąć, więc długie postoje odpadają, chyba, że moc słońca przeważy :)

Oczywiście jestem otwarty na kompromisy :)

A może ktoś dołączy na wspólny start? Byłoby miło :)
2021/02/04 18:36 #33356

Matołek

Matołek Avatar

Czemu nie? Tylko zbyt daleko bym się bez asekuracji nie puszczał, bo dziękuję na przykład dętkę zmieniać przy naście stopni mrozu :)

No a sobotę też gdzieś bym pokręcił, jak będą propozycje :) :silly:
2021/02/04 18:28 #33355

MARCINHD

MARCINHD Avatar

w sobotę mam rowerowe spotkanie w Kalince..... ale jak chcecie możemy Kwidzyn zrobić w niedzielę.... co brać rowerowa na to? ;)
Czas generowania strony: 0.127 s.