Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Sekcje sportowe

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Sekcje sportowe

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2007/05/16 23:02 #2095

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Nawet nie wiem o co chodzi, ale szczerze- mam to gdzieś :].
2007/05/16 15:50 #2094

Maruch

Maruch Avatar

.:t IMO n:. zapisz:
WSG Racing Team

Prawie jak PaKa Racing Team - ale niestety Prawie robi wieeelką różnice :evil: ;)
2007/05/14 22:02 #2093

iceman150

iceman150 Avatar

No faktycznie długo cie nie było widać. Może napiszesz coś bliżej o swoich zmianach w rowerku?? No i jak poszło ci na innych zawodach bo o ile sie orientuje to zaliczyłeś juz w tym roku jakiś bikemaraton bodajże w Puszczykowie. Wiem że nie ładnie się chwalić ale mógłbyś coś napisać.B)
2007/05/14 17:18 #2092

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Dawno mnie tutaj nie było, a wiele się w tym czasie działo. Rower się pozmieniał, no i ja się pozmieniałem. Tak samo, jak rower, czyli racingowo ;).
Zapisałem się do sekcji kolarstwa górskiego na mojej uczelni (WSG). No i się do niej dostałem :D.
Trochę już z nimi pojeździłem, startowałem w ich barwach (teraz to powinienem napisać, że w swoich hehe) w zawodach i bardzo się cieszę, że tam jestem, bo jestem wśród bardzo dobrych zawodników. Mam do kogo gonić :).
W sobotę w Bydgoszczy odbyły się mistrzostwa naszego województwa w kolarstwie górskim uczelni wyższych. Hehe :] WSG Racing Team na pierwszym stopniu pudła :D. I to mnie cieszy!
Atmosfera w ekipie zawsze zdrowa i przeważnie bekowa. Normalnie cieszę się, że tam jestem.
Tak więc jeśli studiujecie i macie możliwości i chęci na wstąpienie do jakiejś sekcji to ja bardzo namawiam. To naprawdę super sprawa :).
Czas generowania strony: 0.138 s.