Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Syrena rowerowa

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Syrena rowerowa

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/12/13 22:37 #6577

piowini

piowini Avatar

Miałem, rzecz dobra, ale.. .synowi odmówiła posłuszeństwa po ok 1,5 używania, a moja jakieś dwa tygodnie później. Były kupione w tym samym czasie i mniej więcej w równym stopniu używane. Gwarancja opiewała na rok. Trochę to kosztuje, a coś za szybko i za \"równo\" w obydwu przypadkach się popsuło. Ale ryczało nieźle. No i używałem je głownie \"przeciwko\" samochodom. W stosunku do pieszych bardzo rzadko. Pieszy jak toto usłyszał, to nie wiedział co się dzieje, no i ja nie wiedziałem co on zrobi.
2012/12/13 18:38 #6572

pieter

pieter Avatar

suntour, ty tylko nie myśl, że o Tobie zapomnieliśmy. Dajesz ku temu powody, ale poczekamy, aż się ociepli. Kup sobie coś takiego na gwiazdkę www.airzound.pl/
2012/05/25 21:23 #4168

suntour

suntour Avatar

Na dzisiejszej Masie Krytycznej \"Kalinka\" wjechała na fajnych sygnałach, ktoś spotkał się z czymś takim ? Na allegro tylko dziecinne dzwonki elektroniczne typu \"brum brum \". Wie ktoś gdzie taką \"policyjną\" syrenę nabyć ?
Czas generowania strony: 0.159 s.