Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Rękawiczki rowerowe - pełne

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Rękawiczki rowerowe - pełne

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/10/10 18:48 #11495

sławencjusz

sławencjusz Avatar

Tak jak napisałem wcześniej. Dziś podjechałem do Ebaru i zakupiłem nowe rękawiczki firmy DartMoor Snake za 90 złotych. Ogólnie nie mają szału w wyborze, ale można coś tam wybrać.

#Dzięki Wszystkim za aktywność.
2013/10/10 18:34 #11494

iceman150

iceman150 Avatar

A ty chcesz rękawiczki poprostu aby grzały i i dobrze operowaly kierownicą? Jeśli tak to mogę polecić rękawiczki polarowe MAGNUM cena 35zł (20%zniżki jeśli pracujesz w mundurówce) lub rękawiczki wykonane z materiału Softshell tej samej firmy koszt 60zł i ta sama zniżka.
Polarowe dodatkowo od wewnętrznej strony są uzupełnione czymś na podobę skóry.
2013/10/10 15:13 #11490

sławencjusz

sławencjusz Avatar

Na rękawiczki chce maksymalnie wydać 150 złotych. Ostatnie moje FOX-y kosztowały 130 i cały czas byłem z nich zadowolony, ale teraz chciałbym dostać coś dobrego na miejscu, a nie zamawiać z neta. Na pewno podjadę do Ebaru dziś.
2013/10/10 09:01 #11485

Bar-tek

Bar-tek Avatar

Sklep 4F jest w Alfie, tak jak mówił Elvis w Ebarze jest spory wybór

a ile $ chcesz przeznaczyć na ich zakup?
Przy zakupie nie sugerowałbym się raczej marką, a tym w jaki sposób są wykonane i jakie "kosmiczne" technologie mają zastosowane.
Sprawdź, jeśli chodzi o rowerowe, marki Pearl Izumi czy Campagnolo, choć do najtańszych nie należą.
Warto rozejrzeć się też wśród marek outdoor/trekking.
pozdr
2013/10/09 22:44 #11482

Elvis

Elvis Avatar

Patrzyłeś w Ebarze na Legionów? Mają trochę rękawiczek z pełnymi palcami. Authora widziałem na pewno.
2013/10/09 21:49 #11478

sławencjusz

sławencjusz Avatar

Dobry wieczór!

Ostatnio zgubiłem jedną rękawiczkę i jestem zmuszony zakupić nowe rękawiczki na rower. Nie będę się rozpisywał, tylko od razu zadam proste pytanie. Czy może ktoś z forumowiczów orientuje się, czy u nas w Grudziądzu dostanę jakieś dobre rękawiczki na rower? Chodzi mi o rękawiczki z pełnymi palcami i to jakiejś lepszej firmy, np. Giant, Fox, 4F, itd... Nie przepadam za kupowaniem rzeczy w internecie i dlatego wolę się najpierw zapytać Was.

Jeżeli założyłem temat w złym dziale, to proszę o przeniesienie tematu i z góry przepraszam za kłopot.
Czas generowania strony: 0.205 s.