Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Oświetlenie...

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Oświetlenie...

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/11/10 08:41 #20122

MARCINHD

MARCINHD Avatar

MARCINHD napisał:
w jutro w godzinach popołudniowych składam zamówienie na baterie CR2032 stosowane w naszych licznikach i lampkach silikonowych.
cena w markecie takowej baterii to niejednokrotnie 2-4 zł za 1 szt. Tu sprzedający oferuje je nam już w cenie 4,35 za 5 sztuk

kupowałem już u tego sprzedawcy i wiem że baterie są warte uwagi


jeżeli znajdą się chętni.... jutro można mi przekazać jutro na rajdzie po 4,5zł za 5 szt baterii i zamawiam także dla Was ( po 4,5zł aby podzielić jakoś rozsądnie koszt wysyłki) za nikogo nie wykładam kasy- gdyż mam nauczkę z takowych zbiorowych zamówień że zostaje się później z zamówionymi akcesoriami dla siebie w ilości max :):)

zainteresowani?


1. MARCINHD-4 kpl
2.
3.




zapomniałem o linku: allegro.pl/5-baterii-maxell-litowe-cr2032-cr-dl-2032-lithium-i4740236895.html
2014/11/10 08:26 #20121

MARCINHD

MARCINHD Avatar

w jutro w godzinach popołudniowych składam zamówienie na baterie CR2032 stosowane w naszych licznikach i lampkach silikonowych.
cena w markecie takowej baterii to niejednokrotnie 2-4 zł za 1 szt. Tu sprzedający oferuje je nam już w cenie 4,35 za 5 sztuk

kupowałem już u tego sprzedawcy i wiem że baterie są warte uwagi


jeżeli znajdą się chętni.... jutro można mi przekazać jutro na rajdzie po 4,5zł za 5 szt baterii i zamawiam także dla Was ( po 4,5zł aby podzielić jakoś rozsądnie koszt wysyłki) za nikogo nie wykładam kasy- gdyż mam nauczkę z takowych zbiorowych zamówień że zostaje się później z zamówionymi akcesoriami dla siebie w ilości max :):)

zainteresowani?


1. MARCINHD-4 kpl
2.
3.
2014/11/08 07:00 #20070

MARCINHD

MARCINHD Avatar

zaryzykuj :) najwyżej nie dostaniesz przesyłki :) na ostatniej Masie Krytycznej w Grudziądzu była okazja zobaczyć moc i wykonanie tej lampki.... co prawda nie tej którą prezentujesz a tej z linku poniżej Twojego postu gdzie wypowiedział się Sąsiad CCH :) świetliste pozdrowerki :)

PS. ja używam chińczyka i jestem bardzo zadowolony :)

www.solarstorm.pl/produkty/produkty/solarstorm-bl02
2014/11/07 23:09 #20068

grudztomek

grudztomek Avatar

Znalazłem takową jak MarcinHD opisywał za 90zł z wysyłką tylko pytanie czy warto zaryzykować zakupy w Chinach?

http://www.banggood.com/5000Lm-CREE-XM-L-2x-U2-LED-Bike-Bicycle-HeadLamp-Front-Head-Light-p-908550.html
2014/10/27 20:37 #19826

Sąsiad CCH

Sąsiad CCH Avatar

Jako użytkownik takowej lampy muszę powiedzieć, że wszystko zależy od kogo się kupuje. Są lampki za sto kilka zł i wewnątrz jest masakra, tu jest lampa porządnie wykonana z dobrymi jakościowo podzespołami widać staranność wykonania w każdym elemencie.
Ale jest to moje zdanie, kryterium wyboru oświetlenia był budżet do ok 200zł regulacja mocy świecenia, niewielkie wymiary ...i padło na solara x2.c od www.solarstorm.pl
Co do modyfikacji przeróbek to jak ktoś lubi i ma chęć to kto mu zabroni :)

Generalnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.
2014/10/26 22:29 #19803

MARCINHD

MARCINHD Avatar

dzięki Davis za info...... oczywiście te lampki o których pisałem powyżej występują jako szajs także :) kolega który zakupił rozebrał, zbadał wnętrze i jako elektronik stwierdził dobre wykonanie :) ale spoko..... każdy ma swoje zdanie .... o mojej też było dużo złych opinii a działa jak ta lala :)wszystko zależy u kogo się kupuje :) chociaż nie ukrywam że wszystkie lampki i tam składane są w chinach :)
:woohoo:
2014/10/26 22:24 #19802

Davis

Davis Avatar

Wielu ludziom te lampki się bardzo szybko psują, są niepowtarzalne, wymagają przeróbek, zanim wydacie sporo pieniędzy zalecam rozwagę, żeby nie być gołosłownym :
www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=11332&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ze swojej strony mogę polecić natomiast lampkę tego gościa:
allegro.pl/bocialarka-xm-l2-800lm-neutr-5000k-nowy-firmware-i4719010331.html
:)
2014/10/26 22:00 #19800

MARCINHD

MARCINHD Avatar

wracając do rozmowy z drogi powrotnej z Bąkowa..... podsyłam link do sprawdzonej przez kolegę Piotra lampki rowerowej... lampa daje naprawdę rewelacyjne oświetlenie.... zresztą może Piotr opiszesz coś tu sam.....



link do allegro: allegro.pl/100-oryginal-solarstorm-x2-xm-l2-latarka-rowerowa-i4729308880.html
Czas generowania strony: 0.164 s.