Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Nowe rowery Scott w sklepie Ebar na ul Legionów :-)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Nowe rowery Scott w sklepie Ebar na ul Legionów :-)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/03/11 19:41 #22045

schabik

schabik Avatar

Piszecie o sklepie w miejscu gdzie kiedyś był PeCet?? Po tym jak w Trando nie potrafili naprawić mi roweru (3 razy oddany na gwarancji, nie ruszone nic), pojechałem na Chełmińską do tego sklepu o którym chyba piszecie i tam koleś nie ruszył ręką!!! Odebrałem, powiedział, że wszystko git a stukanie to od amorka (bo wie pan, najdroższy nie jest) tak powiedział. Skasował dychę (czyli nic) i już jak od niego wracałem stuki, trzaski były nadal (te same co od nowego). Wściekły wziąłem się sam za robotę i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że usterka z którą wielki problem miał pan z Trando i ten z Chełmińskiej, to głupie, durne kulki w piaście które nie do końca były na swoim miejscu. Tydzień temu byłem w Handarbiku pierwszy raz - wymiana suportu, tylnej piasty, regulacja przekładni. Rowerek chodzi jak nowy ;)
2015/03/10 13:37 #22008

iceman150

iceman150 Avatar

Ja z ich serwisu korzystałem jakoś 13 lat temu jeszcze na gwarancji, ale jakoś super dla mnie to on nie był. Zapewne zmieniło się wiele.
Ale tak czy tak rower staram się regulować samemu bo sprawia mi to przyjemność. :)
Wystarczy youtube i człowiek sam sobie wyreguluje co trzeba :)
2015/03/10 13:21 #22007

Adi

Adi Avatar

tam przy Zodiaku na pewno jest dobry mechanik.Kiedyś świetnie wyregulował mi cały rower.
2015/03/10 12:54 #22006

iceman150

iceman150 Avatar

To skoro tak chwalimy, to ja pochwalę sklep na ul. Chełmińskiej. Vis a vi zodiaku. Po słowach Davisa, który wspomniał że sklep sporo się zmienił udałem się z czystej ciekawości. I faktycznie mają też towar klasy deore, a także deore LX. Co do cen to ciężko mi się wypowiedzieć, ale za to uważam że obsługa jest miła, choć Pani nie do końca może jeszcze sie na wszystkim zna, ale za to jest bardzo przejma i wręcz skacze nad klientem.

A ja ostatnio przeniosłem się z zakupami planowanymi do Włocławka, gdzie obsługa jest przemiła i zna sie na rzeczy. W grudziądzu kupuję tylko w przypadku nagłej awarii.



P.S. Adi kiedyś miałem taki sam avatar jak ty :P
2015/03/10 12:40 #22005

Adi

Adi Avatar

Musze bardzo pochwalić nasz sklep Ebar w Grudziądzu na ul Legionów ze od tego roku ma w swojej ofercie tak znamienitą i kultową markę rowerów jak Scott..Są zarówno modele tańsze jak i z wysokiej półki :-)of
Czas generowania strony: 0.141 s.