Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rajd miejski do młynów na Mątawie - podejście 2

Rajd miejski do młynów na Mątawie - podejście 2 2012/05/25 16:01 #7084

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56

Rajd miejski do młynów na Mątawie już w najbliższą niedzielę
 

            Już w najbliższą niedzielę, 27 maja odbędzie się, rajd rowerowy, który pogoda rozgoniła 6 maja. Mam nadzieje, że tym razem auraa okaże nam lepsze oblicze i nie pogoni nas deszczem. A więc do zobaczenia na kołach

 
Majówka na dwóch kółkach - rajd rowerowy do młynów na Mątawie
 

Zabytkowe kościółki wiejskie we Wielkim Lubieniu i w Bzowie, dawny wodopój dla zaprzęgów konnych w Kruszach oraz piękne młyny wodne na rzece Mątawie w Bąkowskim Młynie i w Pile Młyn oraz pozostałości po młynie w Świętem to główne atrakcje najbliższego rajdu rowerowego, który MORiW przygotował na zakończenie maja 2012.
Trasa 50. rajdu: plac za mostem im. Bronisława Malinowskiego (Michale) - Dragacz - Wielki Lubień - Krusze - Bzowo - Bąkowo - Bąkowski Młyn - Rozgarty - Buśnia - Piła Młyn - Grupa - Górna Grupa - Bratwin - Michale - plac przy moście na Wiśle. Długość trasy: 42 km.
 
Wszelkich informacji udziela Informacja Turystyczna, Rynek 3-5, tel. 56 461-23-18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy w dniu rajdu (27 maja) od godz. 9.30 na placu za mosten na Wiśle. Wpisowe na rajd: 6 zł. Wyjazd z miejsca startu o godz. 10.00.
     
Sponsorem rajdu jest sklep rowerowy TRANDO.
Opiekę medyczną nad uczestnikami rajdu sprawuje 10. Grudziądzka Drużyna Harcerska WILKI.
 
Źródło: www.it.gdz.pl
z rowerowym pozdrowieniem
matołek
Czytaj więcej...
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.220 s.