Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Rowery na start

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Rowery na start

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/05/12 07:02 #7706

paweł1669

paweł1669 Avatar

rower biały wygrał Michał z numerem 2 a rower żółty w konkursie bank BGŻ wygrała Wioletta
2013/05/12 00:06 #7705

iceman150

iceman150 Avatar

Jutro niestety będę się pakował. W dodatku będzie padało i pewnie pojedziecie do Świecia co przy mojej formie byłoby samobójstwem.
2013/05/12 00:02 #7704

Matołek

Matołek Avatar

Ale i tak prawie całą drogę chlapało, a Ty przecież nie cierpisz deszczu :P

No i jutro będzie okazja :woohoo:
2013/05/11 23:53 #7703

iceman150

iceman150 Avatar

Szkoda, że ostatecznie zmieniliście kierunek waszej wędrówki. Tym bardziej, że nie będzie już pewnie zbyt wielu okazji abym mógł z wami wyskoczyć na rower w tym roku.
2013/05/11 23:28 #7701

Matołek

Matołek Avatar

Rowery na start

            Jako nawiedzony rowerzysta popieram każdą inicjatywę, która propaguje używanie roweru w sposób sensowny, bezpieczny i przyjemny. Taką właśnie imprezę przygotowali i przeprowadzili organizatorzy dla Grudziądzan w dniu dzisiejszym na terenie i dla Centrum Handlowego Alfa.

Z wielu zaplanowanych atrakcji osobiście widziałem jedynie pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Piotra Sońty, który sprawiał wrażenie nieźle rowerowo zakręconego gościa i za to mu wielkie brawaSmile Było też sporo konkursów, prezentacji i pokazów, a dzięki uprzejmości Grudziądzkiej Policji można było oznakować swój rower.

Przy okazji ? wie ktoś może, kto wygrał rowery?

...

Ponieważ pogoda była średnia, a kilku rowerzystów roznosiła energia, postanowiliśmy zrealizować motyw przewodni imprezy i wystartowaliśmy Tongue Out

z rowerowym pozdrowieniem
matołek 

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.169 s.