Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Pretekst 7 - do Morskiego Oka

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Pretekst 7 - do Morskiego Oka

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2011/07/13 09:39 #8086

Matołek

Matołek Avatar

Pretekst 7 - do Morskiego Oka

 

Propozycja wypadu na krótki rowerowy spacer.
 
Opis miejsca:
 
Mało kto wie, że jest niedaleko Grudziądza małe, malownicze jeziorko, które miejscowi nazywają Morskim Okiem. Nazwa wzięła się prawdopodobnie stąd, że akwen ten położony jest wśród wzgórzy, które tworzą właśnie ten uroczy klimat. Z tego, co widziałem, niektórzy miejscowi zażywają tam kąpieli, ja tam wolę tylko posiedzieć 
 
Propozycja dojazdu:
 
GRUDZIĄDZ - OWCZARKI - KŁÓDKA - tu skręt w lewo na Rogóźno a za około kilometr w prawo - KŁÓDKA - nigdzie nie skręcamy, tylko jedziemy cały czas prosto, mimo, iż skończy się asfalt - MORSKIE OKO - ROGÓŹNO ZAMEK - ROGÓŹNO - SKURGWY - BIAŁOCHOWO - KŁÓDKA - GRUDZIĄDZ
 
Ponieważ jeziorko jest małe, zamieszczam mapkę, która jest dostępna po kliknięciu w żaróweczkę 
 
...
 
Dopisek z dnia 7 sierpnia 2011: Podczas ostatniego wypadu natknąłem się na małą niespodziankę, mianowicie wjazd nad jeziorko zastawiony był stertą drewna, dlatego na mapie kolorem niebieskim zaznaczyłem dojazd alternatywny 
 
 Kilka fotek ze wspomnianego wypadu z niespodziewanką 
 Kilka fotek z jesieni 2011
 Kilka fotek z jesieni 2012
 
Z rowerowym pozdrowieniem
matematołek
Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.172 s.