Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rajd szlakiem Mikołaja z Ryńska

Rajd szlakiem Mikołaja z Ryńska 2010/06/24 02:00 #8201

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Rajd szlakiem Mikołaja z Ryńska
 
         Malowniczo położone wśród jezior Wąbrzeźno z gotyckim kościołem pw. św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza (sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej), gotycki kościół pw. św. Wawrzyńca w Ryńsku, gotycki kościół pw. św. Jana Chrzciciela oraz XIX-wieczny pałac w Mgowie to atrakcje najbliższego miejskiego rajdu rowerowego. Miejsca związane z Mikołajem z Ryńska odwiedzimy już 27 czerwca.
 
 
 
 
Trasa rajdu: Grudziądz (parking przy Flisaku) ? przejazd autokarem do Wąbrzeźna ? zwiedzanie miasta ? Nielub ? Ryńsk ? Trzaciano ? Przydwórz ? Czaple ? Nowa Wieś Królewska ? Mgowo ? Wiewiórki ? Hanowo ? Piaski ? Linarczyk ? Grudziądz (plaża miejska w Rudniku). Całkowita długość trasy: 45 km, 100% nawierzchnia asfaltowa.
 
 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w autokarach liczba uczestników to maksymalnie 90 osób. Wpisowe na rajd wynosi 5 zł. Zapisy przyjmuje do dnia 24 czerwca Informacja Turystyczna przy ul. Skłodowskiej 19, tel. 56 461-23-18. Wyjazd w dniu 27 czerwca (niedziela) o godz. 9.00 z parkingu przy rzeźbie plenerowej Flisaka.
 
 
Osoby, które chciałyby dojechać do Wąbrzeźna rowerem, prosimy o zapisanie się w IT do dnia 24 czerwca (jeśli chciałyby otrzymać posiłek). Spotykamy się w Wąbrzeźnie na Rynku (Plac Jana Pawła II) o godz. 10.00.
 
 
Obiekty zwiedzane na trasie rajdu: Smiley (kliknij w buźkę)
 
Czytaj więcej...
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.161 s.