Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Prromocja miasta

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Prromocja miasta

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/04/18 13:59 #14389

Piotruss

Piotruss Avatar

Ewellka napisał:
Tak, to prawda, że w TVP2 pokazano Grudziądz w programi "Pytanie na śniadanie".

O tym było głośno już od jakiegoś tygodnia.

Co do samego filmu to się nie wypowiadam, bo jeszcze nie widziałam. Napewno filmik wycieknie do netu, kwestia czasu... :P

pytanienasniadanie.tvp.pl/14855999/zapraszamy-do-grudziadza
2014/04/18 11:34 #14388

Ewellka

Ewellka Avatar

Tak, to prawda, że w TVP2 pokazano Grudziądz w programi "Pytanie na śniadanie".

O tym było głośno już od jakiegoś tygodnia.

Co do samego filmu to się nie wypowiadam, bo jeszcze nie widziałam. Napewno filmik wycieknie do netu, kwestia czasu... :P
2014/04/18 11:06 #14387

piowini

piowini Avatar

Dosłownie przed chwilą i przez czysty przypadek w TVP2 w programie "Pytanie na śniadanie" trafiłem na program, czy też promocję Grudziądza. Od razu powiem, że prezentowano głównie Grudziądz od strony biegaczy, pewnie z uwagi na półmaraton. Trochę szkoda, że zabrakło choćby jednego zdania, że oprócz miejsc do biegania jest też sporo miejsc do porowerowania. Był filmik. Nie był zły, ale wg. mnie bez rewelacji.
Natomiast wg. mojej oceny bardzo dobrze, a może nawet jeszcze lepiej zaprezentowali się pani naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Małgorzata Sadowska-Rodziewicz i Prezydent. Naprawdę! :P W sposób bardzo naturalni i wg. mnie bardzo sympatycznie :) . Zachęcali m.in. do przyjazdu w dniu 3.05 i odwiedzenia cytadeli. Ciekawe, czy przyczyni się to do zwiększenia liczby zwiedzających.
Mnie pewnie nie będzie na miejscu, ale jest okazja aby się pokazać na rowerach!
Czas generowania strony: 0.129 s.