Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Inauguracja szlaku rowerowego Wiślana Trasa Rowerowa

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Inauguracja szlaku rowerowego Wiślana Trasa Rowerowa

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/05/12 19:17 #15107

MARCINHD

MARCINHD Avatar

j23 napisał:
pawel napisał:
Dobre oznakowanie szlaku rowerowego też bardzo ważne.Przydaje się turystom przejeżdżającym przez nasz region.Dla nas znających tu każdą dziurę mniej się przydadzą te żółte tabliczki.Chyba trzeba na to spojrzeć z szerszej perspektywy. :)
Świetnie to ująłeś - o to właśnie chodzi twórcom szlaków rowerowych. Zawsze znajdą się tacy co tylko krytykują. Moja propozycja dla nich - zróbcie to lepiej. :P

dokładnie :) Marudy niech zrobia to lepiej i szybciej :) hahaha
2014/05/12 19:15 #15106

j23

j23 Avatar

pawel napisał:
Dobre oznakowanie szlaku rowerowego też bardzo ważne.Przydaje się turystom przejeżdżającym przez nasz region.Dla nas znających tu każdą dziurę mniej się przydadzą te żółte tabliczki.Chyba trzeba na to spojrzeć z szerszej perspektywy. :)
Świetnie to ująłeś - o to właśnie chodzi twórcom szlaków rowerowych. Zawsze znajdą się tacy co tylko krytykują. Moja propozycja dla nich - zróbcie to lepiej. :P
2014/05/12 17:01 #15104

BUMIGR

BUMIGR Avatar

niestety nie
2014/05/12 16:59 #15103

Ewellka

Ewellka Avatar

Jak to dla wszystkich nie starczyło gadżetów? :dry:
Jeżeli byłeś/aś zapisany/a, to na pewno mieli pakiet przygotowany.
2014/05/12 16:56 #15102

BUMIGR

BUMIGR Avatar

do kitu z taką inauguracją nie dla wszystkich starczyło gadżetów
2014/05/12 10:45 #15096

Ewellka

Ewellka Avatar

Tyle hałasu narobili z tym otwarciem WTR-u a tu się okazała lipa :( Przynajmniej jak dla mnie :angry:

Frekwencja rzeczywiście bardzo duża. :woohoo:
Pogoda niech będzie, że w miarę dobra, bo nie padało, a to, że zimno nam było to co tam ;) Trzeba się hartować ;)

Długość trasy, zbyt krótka :( Nie ukrywam, że poczułam ukłucie rozczarowania kiedy przejechałam przez tą dmuchaną czarną pseudo bramkę, która służyła za metę :dry:

Dobrze, że towarzystwo dopisało, bo to był jedyny najprzyjemniejszy akcent tej przejażdżki ;)

Dziękuję za mile spędzony czas w Waszym towarzystwie.

Szkoda, że się zgapiłam z Waszym dalszym wyjazdem, bo z przyjemnością bym się z Wami wybrała dalej popedałować, no ale cóż, innym razem :lol:

Pozdrawiam

rEwellka


Załączniki:
2014/05/11 23:00 #15089

pawel

pawel Avatar

Tak na marginesie:Nasz Burmistrz pomyka w getrach na wypasionej kolarce.Niby zna rowerowanie od kuchni a o ścieżki w mieście też nie dba.politycy... :whistle:
2014/05/11 22:50 #15087

pawel

pawel Avatar

Dobre oznakowanie szlaku rowerowego też bardzo ważne.Przydaje się turystom przejeżdżającym przez nasz region.Dla nas znających tu każdą dziurę mniej się przydadzą te żółte tabliczki.Chyba trzeba na to spojrzeć z szerszej perspektywy.Dalszy krok to oznakować dla przejezdnych info z dojazdem do atrakcji będących w pobliżu szlaku.Jechaliśmy z Magdą rok temu szlakiem R-10 i tabliczki czasem bardzo ułatwiały wędrówkę.Kolejne kilometry asfaltu nie koniecznie uatrakcyjnią nasz region dla rowerowych turystów.Zupełnie inna sprawa to ułatwienie ruchu rowerowego po mieście o który trzeba się głośno upominać u naszych władz które też potrafią jeździć po ludzku ROWEREM . Wszyscy widzieli :)
2014/05/11 22:15 #15085

Matołek

Matołek Avatar

Skończyło się na tabliczkach, mapkach i przewodniku. To tylko szlak, ale dla mnie największy zgryz stanowi fakt, że wszystko wskazuje na to, że moja nadzieja rozpłynęła się jak poranna mgła. Nadzieja na co? Że szlak ten przewędruje kiedyś na grzbiety wałów, jak pierwotnie zakładano i jak szumnie zapowiadał w Grudziądzu Prezydent Komorowski.... :(
2014/05/11 22:09 #15084

sldtwa

sldtwa Avatar

Ja za to jeżdżę po rzeczonych trasach często i widzę ostatnio całe mnóstwo pomarańczowych tabliczek WTR, ale nie widzę niczego więcej.
Czy w ramach tej wiekopomnej akcji wybudowano choćby 10 m DDR?
Czy skończyło się na tabliczkach?
2014/05/11 21:56 #15082

iceman150

iceman150 Avatar

Ja dodam tylko, że we Włocławku też był żurek zamiast grochówki :P Hehe ale byłem zdziwiony smakiem.
Organizatorzy Włocławscy muszą dużo się nauczyć organizacji rajdów rowerowych bo sam przejazd wyglądał słabo. Wzorem dla nich może być nasz Moriw.

Najlepsze, że podczas całej inauguracji po drodze nie zauważyłem ani jednej tabliczki oznaczającej WTR.
2014/05/11 21:54 #15081

Meg

Meg Avatar

Dziękuję wszystkim za wspólne rowerowanie, zarówno na inauguracji jak i po :) To był naprawdę udany dzień. Łobuzia dobrze to ujęłaś "młodzieży i młodzieży młodszej" :laugh:
2014/05/11 21:22 #15080

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

TAK-Inaugracja szlaku to nie było to co lubię, na szczęście popołudniowa przejażdżka młodzieży i młodszej młodzieży zupełnie trafiona w mój gust relaksu ...Dziękuję za wspólne popołudnie :
młodzież uczestnicząca:
;) Piotrek ;) -tj.Krzyś80
:cheer: Meg
:woohoo: Papuzia
:laugh: Łobuzia
młodzież młodsza:
:silly: Klaudia
:silly: Natalia
:silly: Nikola
:silly: Ola
:silly: Joachim
:silly: Mateusz
Dzieki Papuzia za fotki -fajne, czekam na reszte i do miłego :woohoo: :silly: :laugh:
2014/05/11 20:59 #15074

j23

j23 Avatar

Jesteś pewny???????????????????????????????? :silly:
2014/05/11 20:42 #15072

Matołek

Matołek Avatar

Zaraz, zaraz, ja nie mam córki ;)
Czas generowania strony: 0.191 s.