Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Powitanie

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Powitanie

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/03/22 10:15 #22227

maciejPH

maciejPH Avatar

Garść wspomnień

Pamiętam jak na obwodnicy szosowałem na rolkach, podjechał Matołek wręczając mi wizytówkę strony. Powiedział, że powstała taka strona, która ma skupiać roweromaniaków, po to, aby np. umawiać się na wspólne wypady, gaworzyć o sprzęcie tudzież na inne tematy rowerowe.
Pamiętam jak Matołek stwierdził, że "nudno już mi samemu kręcić korbą" I co - udało się. Strona tętni własnym życiem. Na pewno spełniła istotną rolę komunikacyjną, edukacyjną i informacyjną dla członków Stowarzyszenia.
Brawo Matołku - przyłączam się do odpalenia petardy 18 lipca!!!!
Proponuję tego dnia wspólny wyjazd (dla tych oczywiście co będą na miejscu)
2015/03/22 10:12 #22226

Hardy

Hardy Avatar

Jeżeli będę na miejscu (środek lipca, często wtedy jestem gdzie indziej), to jestem jak najbardziej za udziałem w ew. imprezie rocznicowej:)
2015/03/22 10:01 #22223

Krzyś

Krzyś Avatar

B) 1. Po pierwsze :
B) Kupimy duuuużą petardę
na okoliczność !!!

B) 2. Po drugie :
...................................
2015/03/22 09:40 #22220

wojtino

wojtino Avatar

W tym roku 18 lipca stuknie okrągła rocznica naszej stronki rowerowej założonej przez matematołka. Naszej bo tak jakoś wszyscy utożsamiamy się(z tą stroną) już nie wyobrażamy sobie żeby jej nie było.

Jak Myślicie co zrobimy w związku a tą rocznicą jak ją uczcić?
2005/07/18 02:00 #21546

Matołek

Matołek Avatar

Witajcie!!!

        Witam wszystkich! Jest 18 lipca 2005 roku, a więc pełnia lata. Zakładam tę stronkę, ponieważ nie znalazłem podobnej dla swojego miasta. Jestem miłośnikiem podróży rowerowych - kilkugodzinnych wypadów za miasto, jak i dłuższych wycieczek. Największym problemem jest dla mnie znalezienie ludzi o podobnych zainteresowaniach, dysponujących czasem i chęcią realizowania swojego zamiłowania do dwóch kółek. Pomyślałem, że taka strona mogłaby być miejscem do nawiązywania kontaktów, wymiany poglądów oraz organizowania wspólnych spotkań i wypadów. Na pewno jest nas więcej! Łączmy się!
  
        Nie mam pojęcia, czy strona się przyjmie i czy w ogóle ma sens jej prowadzenie, ale to się przecież okaże. Tymczasem udostępniam Wam Księgę Gości oraz Forum Dyskusyjne, gdzie możecie wypowiadać się na temat dalszych losów tej strony, zapodać jakieś pomysły lub nawrzucać adminowi. Serdecznie wszystkich zapraszam i pozdrawiam - matematolek

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer GG: 7464136
Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.150 s.